Temperamenty - rozwój charakteru - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
cena od: 19.61
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 19.61 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
19.61 zł
21.17 zł
24.34 zł
24.90 zł
25.11 zł
Pozostałe księgarnie
24.90 zł
22.41 zł
24.90 zł
27.90 zł
Opis:

Jak rozpoznać własny temperament?
Jak się z nim pogodzić?
Jak z nim żyć? Jak go polubić?
I właściwie po co?
W jaki sposób zmieniać w sobie to, co możemy, oraz zaakceptować to, czego nie możemy zmienić?
Jak rozpoznawać temperamenty innych?
Jak żyć w towarzystwie osób, o których temperamentach nie mamy zielonego pojęcia?


Wydawnictwo 2RYBY.PL ma zaszczyt oddać w Wasze ręce audiobook: Temperamenty - rozwój charakteru. Jest to prosty i praktyczny poradnik o charakterze duchowo-duszpasterskim, który odpowiada na powyższe pytania w sposób ciekawy i pełen humoru. Oprócz przedstawienia problemów, jakie w życiu codziennym stawiają przed nami temperamenty, nagrania oferują również kreatywne propozycje rozwiązań, możliwych do zastosowania od zaraz.

Audiobook jest zapisem cyklu konferencji zatytułowanych Tępmy temperamenty, prowadzonych przez pełnego charyzmy duszpasterza - ks. Mirosława Malińskiego (Malinę) w Duszpasterstwie Akademickim Maciejówka we Wrocławiu. Nagrania podpowiadają, jak zrozumieć, zaakceptować, uszanować i pokochać siebie. Słuchając, będziecie żałować, że nie uczestniczyliście w tych spotkaniach osobiście!

Z każdym temperamentem Malina rozprawia się w osobnej części audiobooka, dzięki czemu nawigacja po tematach, które najbardziej Was interesują, jest łatwa i przejrzysta. Autor daje popis swojego talentu aktorskiego, zestawia ze sobą temperamenty w sposób niezwykle humorystyczny, a w finale serwuje je jako wstrząśnięte i zmieszane.
Przytaczane przez Malinę scenki z życia rozbawią Was do łez.

Mam nadzieję, że konferencje, jakie oddaję do Państwa dyspozycji, okażą się przydatne w codziennej pracy nad obróbką tego, co dostaliśmy od Stwórcy - temperamentu, by przybrał kształt osobowości, która uczyni nas użytecznymi dla innych. [ks. Mirosław Maliński]

Dobrego temperowania!

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć