Temperamenty - rozwój charakteru - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria: /
średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
cena od: 24.34
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 24.34 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
24.34 zł
25.11 zł
Pozostałe księgarnie
24.90 zł
27.90 zł
Opis:

Jak rozpoznać własny temperament?
Jak się z nim pogodzić?
Jak z nim żyć? Jak go polubić?
I właściwie po co?
W jaki sposób zmieniać w sobie to, co możemy, oraz zaakceptować to, czego nie możemy zmienić?
Jak rozpoznawać temperamenty innych?
Jak żyć w towarzystwie osób, o których temperamentach nie mamy zielonego pojęcia?Wydawnictwo 2RYBY.PL ma zaszczyt oddać w Wasze ręce audiobook: Temperamenty - rozwój charakteru. Jest to prosty i praktyczny poradnik o charakterze duchowo-duszpasterskim, który odpowiada na powyższe pytania w sposób ciekawy i pełen humoru. Oprócz przedstawienia problemów, jakie w życiu codziennym stawiają przed nami temperamenty, nagrania oferują również kreatywne propozycje rozwiązań, możliwych do zastosowania od zaraz.

Audiobook jest zapisem cyklu konferencji zatytułowanych Tępmy temperamenty, prowadzonych przez pełnego charyzmy duszpasterza - ks. Mirosława Malińskiego (Malinę) w Duszpasterstwie Akademickim Maciejówka we Wrocławiu. Nagrania podpowiadają, jak zrozumieć, zaakceptować, uszanować i pokochać siebie. Słuchając, będziecie żałować, że nie uczestniczyliście w tych spotkaniach osobiście!

Z każdym temperamentem Malina rozprawia się w osobnej części audiobooka, dzięki czemu nawigacja po tematach, które najbardziej Was interesują, jest łatwa i przejrzysta. Autor daje popis swojego talentu aktorskiego, zestawia ze sobą temperamenty w sposób niezwykle humorystyczny, a w finale serwuje je jako wstrząśnięte i zmieszane.
Przytaczane przez Malinę scenki z życia rozbawią Was do łez.

Mam nadzieję, że konferencje, jakie oddaję do Państwa dyspozycji, okażą się przydatne w codziennej pracy nad obróbką tego, co dostaliśmy od Stwórcy - temperamentu, by przybrał kształt osobowości, która uczyni nas użytecznymi dla innych. [ks. Mirosław Maliński]

Dobrego temperowania!

Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć