obserwuj nas:
Start » » » Sekretne życie drzew

Sekretne życie drzew
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.91 / 5.00
liczba ocen: 559
cena od: 16.99 zł
Rekomendowane oferty wybrane przez UpolujEbooka.pl:
Oferty cenowe dla pozycji:
sprawdź Sekretne życie drzew - e-booka w księgarni Zrób prezent znajomym - zaskocz ich e-bookiem

Księgarnia umożliwia zakup e-booka w opcji na prezent dla naszych znajomych. Wystarczy przejść do księgarni i wybrać zakup e-booka na prezent i podając adres e-mail znajomego otrzyma on od Ciebie niespotykany prezent:) .
Sekretne życie drzew - ebook wersji MOBISekretne życie drzew - ebook wersji EPUB
-34%
16.99 zł
Opis pozycji:

W lesie dzieją się zdumiewające rzeczy. Są tam drzewa, które porozumiewają się ze sobą, drzewa, które z oddaniem troszczą się o swe potomstwo oraz pielęgnują starych i chorych sąsiadów, drzewa, które doświadczają wrażeń, mają uczucia i pamięć. Niewiarygodne? Ale prawdziwe! Leśniczy Peter Wohlleben snuje fascynujące historie o zdumiewających zdolnościach drzew. Przytacza wyniki najnowszych badań naukowych i dzieli się swoimi obserwacjami z codziennej pracy w lesie. Otwiera przed nami sekretny świat, jakiego nie znamy.

 

„Wydawałoby się, że o drzewach wiemy wszystko. A jednak nie. Ta książka odkryje przed Wami naprawdę sekretne życie drzew – istot tak nam bliskich i jednocześnie tak nieznanych. Czytałem ją nie tylko z zaciekawieniem, ale i ze wzruszeniem”.

Adam Wajrak

  

„Książka ta powinna znaleźć się na półce każdego, komu zależy na zrozumieniu przyrody i na jej losie, kto ma zielone serce”.

Maja Popielarska

CYTATY:
Gdy rozpoczynałem zawodową karierę leśnika, tyle wiedziałem o sekretnym życiu drzew, ile rzeźnik o uczuciach zwierząt.
Ten, kto wie, że drzewa odczuwają ból i mają pamięć, i że drzewni rodzice żyją razem ze swoimi dziećmi, nie będzie już mógł tak po porostu ich ścinać i siać wśród nich spustoszenia ciężkimi maszynami.
Komentarze dotyczące pozycji:
Warto zerknąć