Immunitet
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.86 / 5.00
liczba ocen: 2656
cena od: 15.00
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 15.00 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-16% 15.00 zł
23.54 zł
23.92 zł
24.52 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
18.84 zł
23.53 zł
23.92 zł
25.06 zł
25.12 zł
26.91 zł
26.91 zł
27.13 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:

Kolejna świetna powieść Remigiusza Mroza. Mistyfikacja? Perfidna zemsta? Polityczna gra o zniesławienie? Sędzia oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nigdy się nie zetknął, zwraca się o pomoc do Joanny Chyłki. Nie wie jednak, że nieugięta dotąd prawniczka sama zmaga się z demonami przeszłości...

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy, mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu.
Spisek na szczytach władzy? Polityczna zemsta? A może sędzia jest winny?
Oskarżony zwraca się o pomoc do znajomej ze studiów, Joanny Chyłki. Nie wie, że prawniczka, która niegdyś brylowała w salach sądowych, teraz zmaga się z chorobą alkoholową i upiorami z czasów młodości.
Razem zaczynają odkrywać tropy prowadzące do miejsc, gdzie zasady prawa nie sięgają…

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Rewelacja! Zakończenie powala!

 • Awatar

  WOW. To pierwsze co mi się nasuwa. Po Rewizji, która była wg mnie najgorszą książką Mroza w ogóle, tutaj było po prostu wszystko. Trochę mi żal, że na koniec został tak skrzywdzony Zordon ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie żeby kiedykolwiek relacja Z-Ch była sielankowa i sztampowa. Jedyne czego mogę się przyczepić to postać Sendala - za bardzo podobne do młodego Langera z 1. części - oskarżony nie współpracuje, niewiele mówi, ta tajemniczość jest zbyt tutaj powtórzona. Poza tym dla mnie genialna część, zdecydowanie moja ulubiona i już czekam na 5. tom - mam nadzieję, że na święta się doczekam.

 • Awatar

  No nareszcie!!! Ile można czekać?!
  I zaraz - do diabła! Kiedy dalszy ciąg?!

  Właśnie skończyłam i nie wiem jak to podsumować. Pan Mróz ma jednak wybitny talent do zakończeń. Bo różnych rzeczy można się było spodziewać, ale tego?!?!?

 • Awatar

  Jak zwykłe doskonała

 • Awatar

  Według mnie najlepsza do tej pory powieść Autora.

Inne proponowane
Warto zerknąć