Koniec warty
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.59 / 5.00
liczba ocen: 1879
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 17.06 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
25.58 zł
26.65 zł
27.63 zł
32.50 zł
32.50 zł
Pozostałe księgarnie
-30% 22.75 zł
-12% 17.06 zł
-29% 18.23 zł
24.38 zł
26.00 zł
26.98 zł
28.60 zł
29.25 zł
29.25 zł
29.50 zł
32.50 zł
Opis:
SPEKTAKULARNE ZAMKNIĘCIE TRYLOGII O EMERYTOWANYM DETEKTYWIE BILLU HODGESIE
Brady Hartsfield, zabójca odpowiedzialny za masakrę w „Panu Mercedesie”, znajduje się w stanie wegetatywnym w Klinice Traumatycznych Uszkodzeń Mózgu. Zakończenie drugiego tomu trylogii sugeruje jednak, że w pokoju 217  przebudziło się coś złego –zabójca nie tylko odzyskał świadomość, lecz także zyskał nowe, śmiertelne moce, które pozwolą mu siać niewyobrażalne spustoszenie bez opuszczania szpitalnego pokoju. Emerytowany detektyw Bill Hodges i wspierająca go Holly Gibney, którzy nadal prowadzą agencję detektywistyczną, zostają wciągnięci w najbardziej niebezpieczne ze swoich dotychczasowych dochodzeń, bowiem Brady Hartsfield powraca i planuje zemstę nie tylko na Billu Hodgesie i jego bliskich, ale na całym mieście.
TYM RAZEM STEPHEN KING SIĘGA PO TAK LUBIANE PRZEZ JEGO FANÓW ELEMENTY GROZY, ŁĄCZĄC MISTRZOWSKO LITERATURĘ DETEKTYWISTYCZNĄ Z NADNATURALNYM SUSPENSEM,
KTÓRY JEST JEGO ZNAKIEM FIRMOWYM
CYTATY:
Bo może być lepiej, a jeśli dać losowi szansę, zwykle jeszcze tak będzie.
Otóż niektórzy nierozważnie trwonią to, za co inni sprzedaliby duszę: zdrowe, wolne od bólu ciało. A dlaczego? Bo są zbyt ślepi, okaleczeni emocjonalnie lub egocentryczni, żeby za ciemną krzywizną ziemi zobaczyć następny wschód słońca. Które zawsze wschodzi, jeśli tylko wciąż oddychamy.
Samotność po śmierci ukochanej osoby to najgorszy rodzaj paraliżu.
Zły los lubi złe towarzystwo.
Nie ma nic lepszego niż to, czego się nie widzi.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Wspaniałe zwieńczenie trylogii o emerytowanym detektywie. Kryminał wyjątkowy, gdyż King wplótł w końcu elementy charakterystyczne dla siebie - zło, które wykracza poza ludzkie rozumowanie. Wspaniała lektura.

Inne proponowane
Warto zerknąć