Najtańsze ebooki online na czytnik kindle oraz tablet ipad (pdf, epub, mobi) - UpolujEbooka.pl

Dwór cierni i róż
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.30 / 5.00
liczba ocen: 77855
cena od: 22.13
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 22.13 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
22.13 zł
26.23 zł
31.99 zł
31.99 zł
Pozostałe księgarnie
23.99 zł
26.23 zł
26.87 zł
28.79 zł
28.79 zł
28.99 zł
29.00 zł
31.99 zł
31.99 zł
Opis:

Autorka bestsellerowej serii "Szklany Tron" powraca z porywającą opowieścią o miłości, która jest w stanie pokonać nienawiść i uprzedzenia!

 

Co może powstać z połączenia baśni o Pięknej i Bestii oraz legend o czarodziejskich istotach? Sarah J. Maas stworzyła opowieść, od której nie można się oderwać!

Dziewiętnastoletnia Feyre jest łowczynią – musi polować, by wykarmić i utrzymać rodzinę. Podczas srogiej zimy zapuszcza się w poszukiwaniu zwierzyny coraz dalej, w pobliże muru, oddzielającego ludzkie ziemie od Prythian – krainy zamieszkanej przez czarodziejskie istoty. To rasa obdarzonych magią i śmiertelnie niebezpiecznych stworzeń, która przed wiekami panowała nad światem.

Kiedy podczas polowania Feyre zabija ogromnego wilka, nie wie, że tak naprawdę strzela do faerie. Wkrótce w drzwiach jej chaty staje pochodzący z Wysokiego Rodu Tamlin, w postaci złowrogiej bestii, żądając zadośćuczynienia za ten czyn. Feyre musi wybrać – albo zginie w nierównej walce, albo uda się razem z Tamlinem do Prythian i spędzi tam resztę swoich dni.

Pozornie dzieli ich wszystko – wiek, pochodzenie, ale przede wszystkim nienawiść, która przez wieki narosła między ich rasami. Jednak tak naprawdę są do siebie podobni o wiele bardziej, niż im się wydaje. Czy Feyre będzie w stanie pokonać swój strach i uprzedzenia?

Pełna namiętności i pasji, romantyczna, brutalna i okrutna. Jedno jest pewne: Dwór cierni i róż to z pewnością nie cukierkowa baśń w stylu Disneya!

 

Oczarowująca, urzekająca, pomysłowa… Konstrukcja świata jest doskonała, tak jak tylko Maas mogła ją wymyśleć.

– „USA Today”

 

Sarah J. Maas (1986) – amerykańska pisarka fantasy. Autorka bestsellerowej serii Szklany Tron, (Szklany Tron, Korona Północy, Dziedzictwo ognia, Królowa cieni) wraz z prequelami z cyklu Zabójczyni. Jej kolejna książka, Dwór cierni i róż, to reinterpretacja klasycznej baśni o Pięknej i Bestii oraz pierwszy tom cyklu pod tym samym tytułem (premiera kolejnego tomu planowana jest na świecie na maj 2016 r.). Autorka obecnie mieszka w Pensylwanii wraz z mężem i psem.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    "Dwór cierni i róż" otrzymuje tytuł absolutnie największego rozczarowania 2016 roku i w ogóle jednego z największych niewypałów, jakie w życiu przeczytałam. Byłam w stanie wybaczyć tej ksiązce wiele: jakoś strawiłabym fakt, że historia naiwna a bohaterowie papierowi. To jakoś jednak niespecjalnie mi przeszkadzało, ale chaotycznej, zdążającej donikąd fabuły nie jestem w stanie wybaczyć. Mam wrażenie, że w tej książce totalnie nic konkretnego się nie dzieje. Fantasy, które jest nudne jak flaki z olejem? Czy to jakiś żart? Jedyny moment, kiedy akcja nabiera tempa to sama końcówka książki, ale ja byłam już tak nią zmęczona i zirytowana, że żadnego wrażenia to na mnie nie wywarło.

    Najbardziej przereklamowana książka, z jaką w życiu miałam do czynienia. Nie rozumiem jej fenomenu i chyba nigdy nie zrozumiem...

Inne proponowane
Warto zerknąć
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012-2017 dla UpolujEbooka.pl
Sprawdź także serwis z odżywkami i suplementami diety UpolujSuple.pl
oprogamowanie: FreshLogic 
hosting