Dwór cierni i róż
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.29 / 5.00
liczba ocen: 78100
cena od: 22.13
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 22.13 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
22.13 zł
26.23 zł
31.99 zł
31.99 zł
Pozostałe księgarnie
-5% 27.19 zł
27.59 zł
28.47 zł
28.79 zł
28.79 zł
28.99 zł
29.00 zł
30.39 zł
31.99 zł
31.99 zł
Opis:

Autorka bestsellerowej serii "Szklany Tron" powraca z porywającą opowieścią o miłości, która jest w stanie pokonać nienawiść i uprzedzenia!

 

Co może powstać z połączenia baśni o Pięknej i Bestii oraz legend o czarodziejskich istotach? Sarah J. Maas stworzyła opowieść, od której nie można się oderwać!

Dziewiętnastoletnia Feyre jest łowczynią – musi polować, by wykarmić i utrzymać rodzinę. Podczas srogiej zimy zapuszcza się w poszukiwaniu zwierzyny coraz dalej, w pobliże muru, oddzielającego ludzkie ziemie od Prythian – krainy zamieszkanej przez czarodziejskie istoty. To rasa obdarzonych magią i śmiertelnie niebezpiecznych stworzeń, która przed wiekami panowała nad światem.

Kiedy podczas polowania Feyre zabija ogromnego wilka, nie wie, że tak naprawdę strzela do faerie. Wkrótce w drzwiach jej chaty staje pochodzący z Wysokiego Rodu Tamlin, w postaci złowrogiej bestii, żądając zadośćuczynienia za ten czyn. Feyre musi wybrać – albo zginie w nierównej walce, albo uda się razem z Tamlinem do Prythian i spędzi tam resztę swoich dni.

Pozornie dzieli ich wszystko – wiek, pochodzenie, ale przede wszystkim nienawiść, która przez wieki narosła między ich rasami. Jednak tak naprawdę są do siebie podobni o wiele bardziej, niż im się wydaje. Czy Feyre będzie w stanie pokonać swój strach i uprzedzenia?

Pełna namiętności i pasji, romantyczna, brutalna i okrutna. Jedno jest pewne: Dwór cierni i róż to z pewnością nie cukierkowa baśń w stylu Disneya!

 

Oczarowująca, urzekająca, pomysłowa… Konstrukcja świata jest doskonała, tak jak tylko Maas mogła ją wymyśleć.

– „USA Today”

 

Sarah J. Maas (1986) – amerykańska pisarka fantasy. Autorka bestsellerowej serii Szklany Tron, (Szklany Tron, Korona Północy, Dziedzictwo ognia, Królowa cieni) wraz z prequelami z cyklu Zabójczyni. Jej kolejna książka, Dwór cierni i róż, to reinterpretacja klasycznej baśni o Pięknej i Bestii oraz pierwszy tom cyklu pod tym samym tytułem (premiera kolejnego tomu planowana jest na świecie na maj 2016 r.). Autorka obecnie mieszka w Pensylwanii wraz z mężem i psem.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    "Dwór cierni i róż" otrzymuje tytuł absolutnie największego rozczarowania 2016 roku i w ogóle jednego z największych niewypałów, jakie w życiu przeczytałam. Byłam w stanie wybaczyć tej ksiązce wiele: jakoś strawiłabym fakt, że historia naiwna a bohaterowie papierowi. To jakoś jednak niespecjalnie mi przeszkadzało, ale chaotycznej, zdążającej donikąd fabuły nie jestem w stanie wybaczyć. Mam wrażenie, że w tej książce totalnie nic konkretnego się nie dzieje. Fantasy, które jest nudne jak flaki z olejem? Czy to jakiś żart? Jedyny moment, kiedy akcja nabiera tempa to sama końcówka książki, ale ja byłam już tak nią zmęczona i zirytowana, że żadnego wrażenia to na mnie nie wywarło.

    Najbardziej przereklamowana książka, z jaką w życiu miałam do czynienia. Nie rozumiem jej fenomenu i chyba nigdy nie zrozumiem...

Inne proponowane
Warto zerknąć