Rewizja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.73 / 5.00
liczba ocen: 22
cena od: 16.90
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 16.90 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
16.90 zł
-24% 18.00 zł
23.54 zł
23.92 zł
24.52 zł
Pozostałe księgarnie
-39% 17.94 zł
23.53 zł
23.92 zł
25.41 zł
26.91 zł
26.91 zł
27.00 zł
27.13 zł
29.49 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:

Kontynuacja bestsellerowej Kasacji i Zaginięcia!

Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w żałobie mężczyzna spodziewa się problemów, ale to, co go spotyka, przechodzi jego najśmielsze obawy…

Ubezpieczyciel odmawia wypłaty, twierdząc, że to robotnik zamordował rodzinę. Zaraz potem prokuratura stawia mu zarzuty, a on rozpoczyna walkę o uniewinnienie i własny honor. Pomaga mu prawniczka, która niedawno pogrzebała całą swoją karierę.

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Najgorsza z serii.

 • Awatar

  No, no!
  Aaallle!

  Znowu trudna sprawa, znowu zaskakujące rozwiązanie. I znowu przede wszystkim na koniec rozbudzona ciekawość co będzie dalej?!?!

  A tak, to Chyłka na lekkim rauszu, Chyłka nieźle wstawiona, Chyłka narąbana, Chyłka nieprzytomna... i praktycznie w każdym z tych stanów świetny prawnik. Co prawda trochę trudno mi uwierzyć, że sędziowie znosiliby taki stan pani adwokat na sali ale... to Chyłka!

  Zordon przeżywający katusze: kariera czy moralność? Kasa czy lojalność? Wylot na bruk czy przyjaźń?

  Chudzielec Kormak, z tomu na tom coraz bardziej włączony w akcję, tutaj mimo, że w fizycznym oddaleniu nadal zadziwia umiejętnościami. I w związku z kolejną, nieoczekiwaną zmianą miejsc mam nadzieję na jego powrót. No przecież Anka z Recepcji czeka

 • Awatar

  Zdążyłem do tej pory zostać wiernym fanem Mroza, to 5ta jego powieść, którą przeczytałem. Dwie pierwsze Chyłki były super, 2 Forsty nieziemskie a ta była.... słaba? Chyba tak. Kiepski pomysł na fabułę, brak słynnego mrozowego zakończenia wgniatającego w fotel, jedynie zapowiedź kolejnej części.. Być może autor chce zrobić sagę o Zordonie i Chyłce. Dla mnie jednak kluczowym elementem była to nieopisane uczucie pomiędzy nimi, więź, której tutaj zupełnie zabrakło. Do poprawki w kolejnej części. Tylko dla wiernych fanów.

Inne proponowane
Warto zerknąć