Czego pragną kobiety - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
cena od: 38.61
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 38.61 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
38.61 zł
Pozostałe księgarnie
42.90 zł
Opis:
Jeśli chcesz odkryć najpilniej strzeżone tajemnice kobiecego ciała, przyjrzeć się mitom i stereotypom na temat skromności, moralności, roli społecznej kobiet, a także sprawdzić, jak wyzwalającym doświadczeniem może stać się odrzucenie tych stereotypów, ta książka na pewno Ci w tym pomoże.

Jeśli myślisz, że monogamia jest dla kobiety stanem naturalnym, a pożądanie wygasa z wiekiem, jej autor szybko wyprowadzi Cię z błędu.

Jeśli wydaje Ci się, że kobiece libido jest mniejsze niż męskie, a kobiece orgazmy nie są tak silne, znajdziesz tu mnóstwo dowodów na przeciwną tezę.

Oczywiście możesz w to wszystko nie uwierzyć, ale… jak myślisz, dlaczego tyle kobiet uwielbia Pięćdziesiąt twarzy Greya?

Zuchwała, wyzywająca, rewolucyjna książka Daniela Bergnera momentami mogłaby zawstydzić samego Zygmunta Freuda. Jej dociekliwy i bezpruderyjny autor poddaje wnikliwej analizie całą dotychczasową wiedzę dotyczącą kobiecego podniecenia seksualnego i pożądania. Opiera się na szeroko zakrojonych badaniach

i wywiadach ze światowej sławy behawiorystami, seksuologami, psychologami oraz kobietami – i zmusza nas do zrewidowania głęboko utrwalonych wyobrażeń. Przygląda się także od kuchni kilku najbardziej przełomowym współczesnym eksperymentom w dziedzinie seksualności i konfrontuje nas z kontrowersyjnymi, czasem niewygodnymi wnioskami.

W tej znakomitej książce znajdziesz odpowiedzi na prowokacyjne pytania:

• Czy kobiety naprawdę dążą do monogamii?

• Jaki wpływ na pożądanie mają bliskość i więź emocjonalna?

• Jaka jest rola narcyzmu w kobiecej seksualności?

• Cztery rodzaje orgazmów – czy to w ogóle możliwe?

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć