Czarownik Iwanow
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.65 / 5.00
liczba ocen: 9621
Ilość stron (szacowana): 276
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 19.90 zł
Opis:

O nocnym incydencie jak grób milczą pogranicznicy po obu stronach Bugu. A okolica huczy. Ludzie opowiadają, że po wybuchach, strzałach i racach zapadła mgła jak wata. Podobno wywołał ją uważany za czarownika Iwanow, który zwiał z ruskiego wariatkowa, obarczony misją od Boga. Przekroczył nielegalnie granicę, by w mieście Chełm odnaleźć Tego-Który–Wie-Gdzie-Jest-Coś-Tam...

CYTATY:
Dla mnie każdy taki, co sobie farbuje włosy i nabija kurtkę ćwiekami, jest obłąkany. (...) Typowi młodzi psychopaci. W przyszłości mordercy. Napatrzyłem się na takich za młodu i widzę, co z niektórych wyrosło.
- A jaka jest na to recepta?
- Dwie. Strzelać albo kastrować.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Dzieło sztuki. Wędrowycz polski superbohater. Uwielbiam czytać Wędrowycza jako odskocznie pomiędzy "poważniejszymi" dziełami. Sam Czarownik Iwanow rozczarowuje, ale polowanie na gołębie i wizyta w piekle to po prostu coś wspaniałego. Uśmiałem się conajmniej tak jak na Schabowym i Mielonym w I-ym tomie. Polecam.

  • Awatar

    Książkę czyta się dobrze, moim zdaniem - warta przeczytania. Po przebrnięciu przez długie opowiadanie o czarowniku, dochodzimy do kilku krótkich opowiastek, każda ma swój smaczek :)

  • Awatar

    Polecam zasadniczo każdą książkę z cyklu: i śmieszno, i straszno nieco... Ale bardziej śmieszno. A na pewno nie nudno.

Inne proponowane
Warto zerknąć