Szeptucha
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 3.65 / 5.00
liczba ocen: 1682
cena od: 18.00
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 18.00 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
18.00 zł
19.36 zł
22.95 zł
23.79 zł
27.99 zł
Pozostałe księgarnie
20.99 zł
24.14 zł
24.35 zł
24.99 zł
25.19 zł
25.19 zł
25.50 zł
27.99 zł
27.99 zł
27.99 zł
Opis:

Porywająca, świetnie napisana powieść, w której XXI-wieczną Polską nadal rządzą Piastowie, a wiara i obrzędy przodków są cały czas żywe. A wszystko przez to, że Mieszko I zdecydował się nie przyjąć chrztu

Gosława Brzózka, zwana Gosią, po ukończeniu medyny wybiera się do świętokrzyskiej wsi Bieliny na obowiązkową praktykę u szeptuchy, wiejskiej znachorki. Problem polega na tym, że Gosia – kobieta nowoczesna, przyzwyczajona do życia w wielkim mieście – nie cierpi wsi, przyrody i panicznie boi się kleszczy. W dodatku nie wierzy w te wszystkie słowiańskie zabobony. Bogowie nie istnieją, koniec, kropka!

Pobyt w Bielinach wywróci jednak do góry nogami jej dotychczasowe życie. Na Gosię czeka bowiem miłość. Czy jednak Mieszko, najprzystojniejszy mężczyzna, jakiego do tej pory widziała, naprawdę jest tym, za kogo go uważa? I co się stanie, gdy słowiańscy bogowie postanowią sprawić, by w nich uwierzyła?

Słowiańskie bóstwa, pradawne obrzędy, romans, a przede wszystkim – solidna dawka humoru!

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Fantastyczna, lekka, pełna dobrego humoru książka. Jeżeli jesteście fanami Aleksandry Rudej, czy Olgi Gromyko, to polecam, ponieważ właśnie w takim klimacie Miszczuk utrzymuje opowieść o Gosi i o Polce pod panowaniem słowiańskich bogów. Z niecierpliwością czekam na kolejny tom.

  • Awatar

    Bajka dla dorosłych. Bardzo fajna bajka. Sympatyczna, rzeczowa, mocno realistycznie nastawiona do świata (nie)kandydatka na Szeptuchę zostaje wrzucona w świat istot nadprzyrodzonych, w których istnienie nie wierzy

Inne proponowane
Warto zerknąć