Uwikłani. Pokusa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 4.18 / 5.00
liczba ocen: 34581
cena od: 18.03
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 18.03 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
18.03 zł
19.61 zł
20.42 zł
24.90 zł
24.90 zł
Pozostałe księgarnie
24.90 zł
18.03 zł
18.23 zł
19.83 zł
19.92 zł
22.41 zł
22.41 zł
22.41 zł
24.90 zł
24.90 zł
Opis:

Ona zatraca się w obsesjach. On skrywa mroczne tajemnice. Pierwsza część trylogii erotycznej „Uwikłani”. Romans, który nie powinien się zdarzyć. Zmysłowość, jakiej jeszcze w literaturze nie było!

Elektryzująca… hipnotyzująca… fascynująca… książka, o której mówią wszyscy!
Młoda, piękna i niezwykle inteligentna Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w klubie nocnym i marzy o awansie na stanowisko menedżera. Z mocnym postanowieniem stara się trzymać z dala od mężczyzn wyzwalających w niej chorobliwą obsesję miłosną, przez którą popadła w problemy z prawem.
Alayna jest pewna, że nic nie jest w stanie zakłócić jej doskonałego planu. Nie przewidziała jednak, że na jej drodze, w najmniej oczekiwanym momencie, stanie diabelnie przystojny miliarder Hudson Pierce – nowy właściciel klubu nocnego, w którym pracuje Alayna. Mężczyzna od pierwszych chwil zawładnie sercem kobiety, która nie będzie potrafiła oprzeć się wszechogarniającemu pożądaniu.
Wkrótce Hudson składa Alaynie propozycję nie do odrzucenia. Wybuch namiętności między nimi sprawi, że kobieta ulegnie zmysłowemu uczuciu, budząc głęboko skrywane grzechy przeszłości. Nie tylko swoje…
Czy mroczna przeszłość kochanków przeszkodzi im w walce o wspólną przyszłość?

„Czytaj w klimatyzowanym pomieszczeniu, bo będzie GORĄCO” – Melanie Harlow, autorka „Speak Easy”

„Ta książka całkowicie mną zawładnęła” – Emma Hart, autorka książki „The Love Game”

Recenzje blogerów
W życiu, jak to w życiu nigdy nie możemy być pewni jutra. Kto wie, czy za rogiem nie czai się ktoś, kto wtargnie do naszego życia jak huragan i nie wywróci go do góry nogami? Jak przypadkowo spotkani ludzie mogą wpłynąć na nasze życie i światopogląd? Jak się do nich ustosunkować? Czy warto zaufać nieznanemu i dać porwać się szaleńczemu wirowi uczuć? W takiej właśnie sytuacji znalazła się bohaterka powieści, która w najmniej spodziewanym momencie spotkała na swojej drodze właśnie jego. Czy jej dotychczasowy światopogląd ulegnie zmianie?

Alayna Withers jest młodą, ambitną i niezwykle inteligentną dziewczyną, która właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Na co dzień pracuje w nocnym klubie i marzy o awansie na stanowisko managera. Alayna stara się trzymać od mężczyzn na dystans, ze względu na swoje problemy z przeszłości i obsesje, które były skutkiem zbyt dużych uczuć kierowanych do płci przeciwnej.
Pewnego dnia młoda dziewczyna stojąc na barze obsługuje obrzydliwie bogatego i zabójczo przystojnego faceta. Wystarczyło jedno spojrzenie, by rozbudzić ich wyobraźnię. Jedno spojrzenie, by oprócz sporego napiwku, przystojniak zostawił po sobie niezatarte wspomnienie. Jakie będzie zdziwienie Alayny, kiedy dowie się, że ów przystojny milioner właśnie wykupił jej klub i stał się jej szefem.

Hudson Pierce, to zabójczo przystojny młody biznesmen, który nieprzypadkowo spotyka na swojej drodze kelnerkę pracującą w klubie, który własnie kupił. Hudson jest wszechstronnie uzdolniony, szarmancki i elegancki. Jest człowiekiem, kryjącym w sobie ogromne pokłady pragnień i namiętności, zwieńczone udanym seksem nie pozwalają mu na prawdziwą miłość. Mężczyzna dostrzegając ambicje i zaangażowanie Alayny postanawia ją zatrudnić do pewnej roli. Potrzebuje tej młodej i pięknej kobiety, aby zerwać własne zaręczyny! Czy dziewczyna ulegnie pokusie? Czy będzie w stanie oprzeć się urokowi i wdziękowi Hudsona?

Pokusa to jedna z tych książek, które wciągają czytelnika od pierwszej strony i choć wydawałoby się, że jest dość schematyczna, to w rezultacie okazuje się, że zdecydowanie tak nie jest. Na początku miałam wrażenie, że czytam kolejną książkę, typu Grey. Nic bardziej mylnego. Owszem spotykamy tutaj również przystojnego milionera, który skrywa w sobie pewne tajemnice, demony przeszłości i nie jest skory do miłości oraz młodą kobietę, która staje na jego drodze. W tym miejscu podobieństwa się kończą. Autorka miała świetny pomysł na dobry erotyk. Idealna mieszkanka dobrych dialogów i ekscytujących opisów.

Pokusa to pierwszym tom trylogii erotycznej Uwikłani, która podbiła serca i wyobraźnię wielu polskich czytelniczek. Książka charakteryzuje się niezmiernie ciekawą fabułą, interesującymi i zapadającymi w pamięci bohaterami, atmosferą kipiącą seksem i scenami erotycznymi przedstawionymi w sposób obrazowy i bardzo gustowny. Autorka niezwykle umiejętnie rozpoczęła swoją erotyczną serię, a sposób w jaki zakończyła część pierwszą jest niewybaczalny! Przez takie zakończenie zdecydowanie bardziej nie mogę doczekać się, kiedy w moje ręce trafi drugi tom Obsesja.

Pokusa jest książką wartą polecenia wszystkim fankom gorących klimatów i intrygujących duetów, w których rolę tym razem wcielili się Alayna i Hudson. Powieść napisana przyjemnym i lekkim stylem z odpowiednią dawką dialogów i opisów,a także z ciekawymi, zapadającymi w pamięć postaciami. Radzę zostać z książką sam na samym, w zacisznym miejscu gdyż na waszej twarzy nie raz z całą pewnością pojawią się gorące wypieki!

Ocena: 5+/6
©Kraina Książką Zwana
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć