Zaginięcie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.85 / 5.00
liczba ocen: 4102
cena od: 13.90
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 13.90 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-41% 13.90 zł
14.90 zł
19.61 zł
20.42 zł
22.32 zł
Pozostałe księgarnie
-5% 19.39 zł
19.59 zł
19.60 zł
22.32 zł
22.41 zł
22.50 zł
24.90 zł
24.90 zł
24.90 zł
25.11 zł
25.34 zł
Opis:

Trzyletnia dziewczynka znika bez śladu z domku letniskowego bogatych rodziców. Alarm był włączony, a okna i drzwi zamknięte. Śledczy nie znajdują jednak żadnych poszlak świadczących o porwaniu... Doświadczona prawniczka, Joanna Chyłka, i jej początkujący podopieczny, Kordian Oryński, podejmują się obrony małżeństwa, któremu prokuratura stawia zarzut zabójstwa trzyletniej córki. Proces ma charakter poszlakowy, mimo to wszystko zdaje się wskazywać na winę rodziców – wszak gdy wyeliminuje się to, co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, musi być prawdą…„Mało brakowało, a zamiast aktorką zostałabym prawnikiem. Czasami żałuję. Zwłaszcza jak czytam «Zaginięcie» Remigiusza Mroza! Intrygujące śledztwo i zajmujące rozgrywki na sali sądowej. Tu każdy w coś gra… a mnie na pocieszenie, że nie jestem prawnikiem, pozostaje nadzieja, że może kiedyś jakiegoś zagram…” – Anna Mucha„To świetny kryminał, w którym bronią są słowa! (i paragrafy!). Ginie dziewczynka, w trudnych do wyjaśnienia okolicznościach. Policja jest bezradna. Prokuratura oskarża rodziców o zabójstwo dziecka. W ich obronie staje Joanna Chyłka, niezwykle skuteczna pani adwokat. Ma przeciwko sobie wszystkich – policję, prokuraturę, sąd i własną kancelarię… Ale wie jedno: «Kto oskarża, powinien mieć dowód». I robi wszystko, by te dowody znaleźć. Nie interesuje jej wina czy niewinność swoich klientów, chce ich tylko bronić… ale czy aby na pewno?Joanna jest bezwzględnie konsekwentna, zniewalająco błyskotliwa, czarująco wredna i nie przebiera w słowach… albo inaczej, przebiera tak, by dobić i zmiażdżyć przeciwnika. Podoba mi się! I to bardzo!” – Joanna Jodełka

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Rewelacja!

 • Awatar

  Łatwa i przyjemna lektura.

 • Awatar

  Remigiusz Mróz - uwielbiam i czytam w ciemno ;)

 • Awatar

  Świetna! Wystarczyły mi trzy dni na jaj przeczytanie (co przy dziecku jest całkiem niezłym wynikiem). Zakończenie jak zwykle rewelacyjne, aczkolwiek po "Kasacji" wiedziałam jak bardzo może zaskoczyć autor. W kilku miejscach aż dech zapierało, ale zdradzać szczegółów nie będę :). Teraz muszę upolować "Ekspozycję" i "Przewieszenie" a później pozostaje czekać na nową książkę.. Mam nadzieję, że Remigiusz Mróz nie próżnuje.

 • Awatar

  Mróz moim ulubionym polskim pisarzem od tej pory! Rewelacja. Uwielbiam duet Chyłka - Oryński. Oby Mróz był dalej taki płodny bo juz nie moge sie doczekać 3 części. Jedna gwiazdka mniej tylko dlatego, ze spodziewałem sie trochę innego zakończenia. Polecam gorąco.

 • Awatar

  Chyłka i Zordon ponownie mnie nie zawiedli! Sprawa skrajnie inna, krańcowo przeciwne rozwiązanie a jak w pewnym momencie wstrzymałam oddech... to jeszcze mi się nie wyrównał. I mam nadzieję, że zgodnie z obietnicą autora, Chyłka długo bezrobotna nie zostanie. Czekam na kolejne tomy bo Mróz pisze ZNAKOMICIE!

 • Awatar

  W porównaniu z "Kasacją" tylko bobra

 • Awatar

  To już kolejna książka tego autora, którą przerobiłem w kilka godzin :)

  Książka wciąga i jak zwykle zakończenie jest zaskakujące :)

Inne proponowane
Warto zerknąć