Najtańsze ebooki online na czytnik kindle oraz tablet ipad (pdf, epub, mobi) - UpolujEbooka.pl

Sprawa Niny Frank
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.35 / 5.00
liczba ocen: 3037
Ilość stron (szacowana): 416
cena od: 17.90
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 17.90 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
17.90 zł
20.93 zł
21.97 zł
22.88 zł
27.90 zł
Pozostałe księgarnie
-6% 20.93 zł
22.32 zł
22.32 zł
22.54 zł
23.16 zł
24.64 zł
25.10 zł
25.34 zł
25.50 zł
27.90 zł
27.90 zł
27.90 zł
27.90 zł
Opis:

Pierwsza na polskim rynku powieść kryminalna, której bohaterem jest tzw. profiler, czyli psycholog wykonujący portrety psychologiczne nieznanych sprawców. Akcja powieści rozgrywa się w dwóch światach: jeden to sielska miejscowość przygraniczna - Mielnik nad Bugiem, gdzie do tej pory nie działo się nic oprócz lokalnych skandali, a życie płynęło leniwie, drugi - to high life stolicy, w którym żyje najpopularniejsza aktorka polskich seriali - Nina Frank. Prawdę o niej poznajemy z dziennika internetowego, który zaczyna prowadzić w pewnym momencie swego pełnego skandali życia. Dowiadujemy się o jej dwuznacznej drodze do kariery, licznych kochankach, nałogach, różnego kalibru świństwach i grzeszkach. Jednocześnie w swoim życiu odgrywa role szczęśliwej i dobrej - jak grana przez nią postać zakonnicy Joanny, która przyniosła jej pieniądze i sławę. Kochają ją miliony telewidzów i wierzą w wykreowany wizerunek. Te dwa światy przeplatają się przez całą książkę, by spotkać się w kulminacyjnym punkcie akcji, gdy dochodzi do wyjaśnienia zagadki śmierci Niny Frank. Kiedy aktorka zostaje znaleziona w swoim dworku nad Bugiem martwa, do Mielnika nad Bugiem przyjeżdża Hubert Meyer - profiler policyjny i zaczyna po kolei odkrywać tajemnice gwiazdy. Poznając sekrety Frank i próbując stworzyć profil jej mordercy, Hubert Meyer analizuje także swoje życie, atakują go wspomnienia i przy okazji badania zbrodni dociera do skrywanych przed sobą własnych tajemnic.

CYTATY:
Los daje nam szansę. Pozwala decydować czy z nich korzystamy.
Wszystko co się nam przytrafia,zdarza się w jakimś celu i z jakiejś przyczyny.
Wszystko co się nam przytrafia,zdarza się w jakimś celu i z jakiejś przyczyny.
Chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach.
Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego trzeba cenić teraźniejszość, a z przeszłości wyciągać mądre wnioski.
Bo czasem, gdy tak czekasz na coś, marzysz o tym, śnisz i nagle staje się to rzeczywistością, traci swój magiczny wymiar. Zwłaszcza gdy przychodzi za późno, a ty jesteś już zbyt zmęczona czekaniem.
Mówią, że każdy jest kowalem własnego losu. Jeśli czegoś bardzo pragniesz, wcześniej czy później osiągniesz cel.
Śmierć nie jest wyzwoleniem, jest ucieczką zagubionych. I jeśli ma nastąpić sama - poczujesz ulgę i przestanie cię przerażać. Prowokowanie jej, gdy nie jesteś gotów, jest igraniem z ogniem, który spali twoją duszę na wieki.
Nie pal za sobą mostów.Jeszcze wiele razy będziesz musiał przekraczać tę samą rzekę.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Dobrze się czyta, choć zakończenie niepotrzebnie zagmatwane, jakby chodziło o wpisanie tej księżki do innej niż kryminał kategori... Mimo wszystko zachęca do dalszych spotkań z Hubertem Meyerem.

 • Awatar

  Zgadzam sie z zarzutem, ze glowny bohater przypomina momentami Szackiego. Jednak w kolejnych dwoch czesciach Meyer ewoluuje i sie bardziej soba, bardziej odmiennym, charakterystycznym bohaterem. Ta czesc jam dla mine jest najlepsza z calej trylogii.

 • Awatar

  Udana literacka próba z psychologiem wykonującym portrety psychologiczne nieznanych sprawców w roli głównej. Hubert Meyer przyjeżdża do Mielnika nad Bugiem i zaczyna po kolei odkrywać tajemnice serialowej aktorki. Poznając jej sekrety, próbuję stworzyć profil mordercy. Pomaga mu w tym poczciwy kierownik wiejskiego posterunku, podkomisarz Eugeniusz Kula, miłośnik kryminałów, który całe życie marzył, by poprowadzić sprawę taką jak ta z czytanych powieści. Do pociągu idealna pozycja:)

Inne proponowane
Warto zerknąć
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012-2017 dla UpolujEbooka.pl
Sprawdź także serwis z odżywkami i suplementami diety UpolujSuple.pl
oprogamowanie: FreshLogic 
hosting