Z jednym wyjątkiem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.71 / 5.00
liczba ocen: 1202
cena od: 19.20
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 19.20 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
19.20 zł
25.52 zł
26.16 zł
26.48 zł
31.89 zł
Pozostałe księgarnie
24.88 zł
-5% 25.19 zł
26.16 zł
26.48 zł
27.12 zł
28.71 zł
28.71 zł
29.00 zł
31.89 zł
31.90 zł
31.90 zł
Opis:

W Lipowie wciąż nie chce zagościć spokój. Przed policjantami tej niewielkiej wioski kolejne niełatwe zadanie. Kto targnął się na życie kwiaciarki i dlaczego na jej piersi wytatuował tajemniczy napis? Po zimie w Lipowie nie zostało już śladu. Wiosna przejmuje świat w swoje władanie. Kwitną kasztanowce, a na polach szumi zielone jeszcze zboże. Przy tej sprzyjającej aurze młodszy aspirant Daniel Podgórski zamierza nareszcie zmienić swoje życie i oświadczyć się Weronice Nowakowskiej.Tymczasem w okolicach Lipowa umiera pewna kwiaciarka. Kobieta jest już wiekowa, jej śmierć początkowo nie wydaje się więc podejrzana. Z jakiegoś powodu jednak ratowniczka medyczna z karetki pogotowia wezwanej przez sąsiadkę zmarłej nalega na natychmiastowe sprowadzenie policji. Szybko okazuje się, że kobieta miała rację: kwiaciarka została zamordowana.Daniel Podgórski i komisarz Klementyna Kopp stają przed kolejnym trudnym zadaniem. Kto mógł życzyć śmierci samotnej starszej pani? Dlaczego wytatuował na jej piersi trudny do odcyfrowania napis? Co ma z tym wszystkim wspólnego historia pary młodych ludzi sprzed ponad stu sześćdziesięciu lat?„Z jednym wyjątkiem” to czwarty tom serii o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo. To trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne z mocnym tłem obyczajowym.

CYTATY:
Swoją drogą, prawda to zadziwiająca rzecz. Potrafi leczyć, ale potrafi też ranić.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Jakoś tym razem ciężko mi szło to Lipowo. Może nie powinnam się na nie rzucić bezpośrednio po "Okularniku".
  Bo generalnie klimat trzyma, zagadka jest bardzo fajna. Rozwiązanie też. Wploty z XIX w. świetne. A całość jakoś mnie męczyła przez prawie tydzień.
  I jak zwykle, szału dostaję od wiecznego opisywania wszystkich postaci pełnym stopniem, imieniem i nazwiskiem... Przecież jak siedzą na komendzie i rozmawiają, to nawet najmniej rozgarnięty czytelnik kojarzy kto to Daniel , kto Klementyna, Marek, Emilia... Jakby wyciąć z każdego "młodzy aspirant Daniel Podgórski" co najmniej młodszego aspiranta Podgórskiego to wątek na tym nie straci, czytelnik się nie zgubi... Tylko książki zostanie połowa :)
  Ale generalnie podobało mi się. I pewnie gdyby nie Bonda bezpośrednio przed, ocena byłaby wyższa.
  Zapowiedź kolejnego tomu zachęcająca i na pewno do Lipowa wrócę.

Inne proponowane
Warto zerknąć