obserwuj nas:
Start » » » Razem będzie lepiej

Razem będzie lepiej
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:
średnia ocena: 3.94 / 5.00
liczba ocen: 45578
cena od: 29.90 zł
Rekomendowane oferty wybrane przez UpolujEbooka.pl:
Oferty cenowe dla pozycji:
sprawdź Razem będzie lepiej - e-booka w księgarni Zrób prezent znajomym - zaskocz ich e-bookiem

Księgarnia umożliwia zakup e-booka w opcji na prezent dla naszych znajomych. Wystarczy przejść do księgarni i wybrać zakup e-booka na prezent i podając adres e-mail znajomego otrzyma on od Ciebie niespotykany prezent:) .
Razem będzie lepiej - ebook wersji MOBIRazem będzie lepiej - ebook wersji EPUB
z kodem: 24.90 zł Jak zdobyć kod rabatowy

Zarejestruj się w systemie UpolujEbooka.pl następnie wybierz opcję Moje konto - > kody rabatowe. Wygeneruj kod w wybranej księgarni i kup taniej e-booka, który Ci się podoba.
29.90 zł
Opis pozycji:

"Na miejscu Jess każdy miałby dosyć. Pracy na dwa etaty, chodzenia przez cały rok w jednej parze dżinsów, kupowania najtańszych jogurtów na promocji w supermarkecie i wybaczania byłemu mężowi, że nie płaci alimentów. Jednak Jess nie należy do kobiet, które łatwo się poddają. „Damy sobie radę” mogłaby mieć wydrukowane na koszulce. Kiedy okazuje się, że jej córka ma szansę na zdobycie stypendium w wymarzonej szkole, gotowa jest ruszyć na drugi koniec kraju, zabierając ze sobą: 1. jednego problematycznego nastolatka, 2. jedną wybitnie uzdolnioną dziewczynkę z chorobą lokomocyjną, 3. jednego kudłatego psa o wielkim sercu. Oraz... 4. przypadkowo spotkanego mężczyznę na życiowym zakręcie, który w krytycznym momencie wyciąga do nich pomocną rękę. Czy wspólna podróż pokaże im, że… razem będzie lepiej?"

CYTATY:
Prawdziwi przyjaciele to tacy, z którymi zawsze zaczyna się dokładnie tam, gdzie się ostatnio skończyło, nieważne, czy nie widzieliście się przez tydzień, czy dwa lata.
Komentarze dotyczące pozycji:
  • Awatar

    Wyciskacz łez na siłę. Najpierw przez 90% książki wszystko się wali, rodzinie głównej bohaterki nic się nie udaje, świat jest wstrętny, ludzie wokół potworni a potem - pstryk!
    Dobro zostaje nagrodzone, wszystko się udaje, jest bosko i cudownie. Chlip, chlip. Koniec.

    Ech, dobrze, że nie kupiłam kolejnego dzieła tej pani.

Inne proponowane
Warto zerknąć