Słowa światłości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.76 / 5.00
liczba ocen: 56306
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 27.68 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
32.90 zł
43.58 zł
45.39 zł
55.35 zł
Pozostałe księgarnie
-44% 27.68 zł
38.75 zł
43.16 zł
45.94 zł
49.49 zł
49.82 zł
49.99 zł
55.35 zł
55.35 zł
Opis:

Świetliści Rycerze muszą znów powstać. W końcu wypowiedziano starożytne przysięgi. Spreny powracają, a ludzie szukają tego, co zostało utracone. Ta misja może mieć tragiczny finał... Wiatrowy zagubił się w strzaskanej krainie i balansuje na granicy między zemstą a honorem. Tkaczka Światła, którą powoli pochłania przeszłość, poszukuje kłamstwa, którym musi się stać. Kowal Więzi, zrodzony z krwi i śmierci, teraz próbuje odbudować to, co zostało zniszczone. Badaczka, od której zależą losy dwóch ludów, zostaje zmuszona do dokonania wyboru między powolną śmiercią a straszliwą zdradą wszystkiego, w co wierzy.Najwyższy czas, by się przebudzili, nadchodzi bowiem Wieczna Burza.I przybył Skrytobójca.

CYTATY:
Nie jestem zrzędliwy, mam tylko niski próg tolerancji na głupotę.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Po przeczytaniu "Drogi królów" myślałem, że lepiej już być nie może. Brandon Sanderson w kolejnej odsłonie "Archiwum burzowego światła" czyli w "Słowach światłości" udowodnił mi jak bardzo się myliłem. Ta książka jest oszałamiająca. Autor przez ponad 1200 stron prowadzi czytelnika po świecie bohaterów, pozostawiając mu jednocześnie miejsce na własną wyobraźnię, która karmi się kolejnymi scenami i powoduje przyspieszone bicie serca. Czytając opis pojedynku Kaladina z Szethem nieomal widziałem tę walkę i było to takie namacalne, jakbym siedział w kinie i oglądał film 3D. Dałem dziesięć gwiazdek pierwszej części cyklu i teraz nie wiem jak ocenić kolejną, bo jedenastu dać nie mogę. Jeżeli autor utrzyma formę w kolejnym tomie, to będzie to absolutny hit, na który już teraz nie mogę się doczekać. Gorąco polecam "Słowa światłości" wszystkim miłośnikom fantasy. Naprawdę warto!

 • Awatar

  Jestem na 95 % i robię wszystko by jej nie skończyć. Nie chce końca tak ciekawej opowieści. Polecam wszystkim.

 • Awatar

  Chcę więcej, więcej, więcej...burzowego światła !!!!

 • Awatar

  Ogromny rozmach, przemyślana fabuła, wielki świat, nowy system magii i o wiele bardziej wyraziste postacie. Myślałem, że długo nikomu nie uda się dorównać Eriksonowi pod względem potężnego uniwersum i różnorodności, ale Sanderson jest już na dobrej drodze. Druga część jest o poziom lepsza niż pierwsza. Choć sądziłem, że Sandersonowi będzie ją ciężko przebić. Ale w Słowach światłości od początku jest więcej akcji, więcej napięcia, ciężko się oderwać od czytania. Poczyniłem dwa takie założenia przed lekturą, a gdy ją skończyłem, oba okazały się błędne. Bardzo się z tego cieszę. Autor stworzył bardzo solidne i ciekawe fantasy. Pozostaje mi tylko zachęcać innych fanów tego gatunku do przeczytania, bo ten cykl robi się już obowiązkowy. A ocena obu tych książek i popularność na Zachodzie nie jest przypadkowa. I teraz "tylko" czekać na 3 tom.

 • Awatar

  tak jak pierwsza część i ta jest genialna :)

Inne proponowane
Warto zerknąć