Ukryta siła
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.83 / 5.00
liczba ocen: 3202
cena od: 20.78
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 20.78 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-9% 20.78 zł
22.06 zł
22.32 zł
22.87 zł
26.90 zł
Pozostałe księgarnie
20.98 zł
21.52 zł
22.31 zł
22.33 zł
24.21 zł
24.21 zł
24.50 zł
24.75 zł
26.49 zł
26.90 zł
26.90 zł
26.90 zł
26.90 zł
Opis:

Osiem stopni schodów do pokonania… Takiemu wyzwaniu musiał stawić czoło Rich Roll w przeddzień swoich czterdziestych urodzin. Dwadzieścia kilogramów nadwagi skutecznie utrudniało podjęcie jakiegokolwiek wysiłku. Obciążeniem był też przeklęty bagaż dawnego alkoholizmu i jeszcze wcześniejszego braku akceptacji przez rówieśników.

Zawał serca… Tak można by zakończyć kilka zdań o życiu Richa Rolla, gdyby nie fakt, że wstrząśnięty niewydolnością swojego organizmu, postanowił oszukać kostuchę i pójść inną drogą.

Dieta roślinna zamiast dotychczasowej mięsnej i fastfoodowej oraz konsekwentne, codzienne ćwiczenia w miejsce leniwego bezruchu zmieniły otyłego mężczyznę w średnim wieku w maszynę wytrzymałościową. A po półrocznych przygotowaniach Roll dotarł na linię startu (i mety!) elitarnych zawodów Ultraman – 515 km współzawodnictwa w pływaniu, jeździe na rowerze i bieganiu.

Dwa lata po tym wyczynie okazało się, że Rich potrafił dokopać się do jeszcze większych pokładów własnej ukrytej siły. Wraz z przyjacielem opracowali plan EPIC5 – porwali się na pięć triatlonów na dystansie Ironmana, każdy na innej hawajskiej wyspie, a wszystkie razem w mniej niż tydzień!

Ukryta siła to fascynująca opowieścią o wytrwałości, odwadze, walce z własnymi słabościami i o tym, że każdy może osiągnąć więcej, niż mu się wydaje.

Już pierwsze zdanie wciągnęło mnie bez reszty! I nie chodzi o talent literacki autora, a o niesamowitą energię. MOC jest jedynym słowem, które natychmiast przychodzi mi do głowy i w całości określa tę książkę. Po przeczytaniu Jedz i biegaj Scotta Jurka oraz Bez ograniczeń Chrissie Wellington nie sądziłam, że zetknę się jeszcze z historią człowieka, sportowca, która tak mnie poruszy. Udałam się w niesamowitą, wzruszającą i inspirującą podróż. Też chcę przenosić góry! I teraz już wiem, że to zrobię. Przyznam szczerze, że cokolwiek bym napisała, to i tak będzie za mało. Musicie przeczytać tę książkę, a z pewnością odnajdziecie własną UKRYTĄ SIŁĘ!

Iwona Guzowska

mistrzyni świata w kickboxingu oraz boksie zawodowym,

miłośniczka biegania i triatlonu, ukończyła zawody na dystansie Ironmana

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Bardzo ciekawa książka o nieograniczonych możliwościach ludzkiego organizmu, które każdy z nas może odkryć i uaktywnić. Trochę autobiografia, trochę poradnik, dobrze się czyta. Otwiera oczy na źródło siły i mocy zawarte w diecie roślinnej. Autor skutecznie zachęcił mnie - dotychczasowego mięsożercę z przekonania - do zmiany swojego życia w zakresie odżywiania. Dzięki niemu sięgnąłem również po inną wartą polecenia książkę, "Nowoczesne zasady odżywiania... (T. Colin Campbell, Thomas M. Campbell II)". Niech moc roślin będzie z Wami ;)

Inne proponowane
Warto zerknąć