Więcej czerwieni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.67 / 5.00
liczba ocen: 1768
cena od: 17.90
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 17.90 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
17.90 zł
20.16 zł
23.04 zł
23.62 zł
23.90 zł
Pozostałe księgarnie
22.46 zł
23.03 zł
23.62 zł
23.90 zł
24.21 zł
25.92 zł
25.92 zł
25.99 zł
26.00 zł
26.50 zł
28.79 zł
28.80 zł
28.99 zł
Opis:

W Lipowie lato w pełni. Na polach rozpoczynają się żniwa, a w sadach dojrzewają jabłka. Młodszy aspirant Daniel Podgórski czuje, że znalazł się w najlepszym momencie swojego życia. Tymczasem w okolicach sennego zazwyczaj Lipowa zostają zabite dwie młode kobiety. Sprawca okaleczył brutalnie ich ciała. Policja kryminalna z Brodnicy podejrzewa, że oba zabójstwa mogą być dziełem seryjnego mordercy. Podgórski dołącza do ekipy śledczej prowadzonej przez kontrowersyjną komisarz Klementynę Kopp. Policja stara się znaleźć punkty wspólne pomiędzy obiema ofiarami i stworzyć profil zabójcy. Brak postępów w śledztwie zbiega się z kłopotami w życiu prywatnym policjanta. Czy Podgórski odkryje, jaki jest prawdziwy cel mordercy? Czy uda się w porę zapobiec śmierci kolejnej kobiety?

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog, z zawodu nauczyciel akademicki na wydziale psychologii, z powołania pisarz. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi trzema psami i jeździ konno. Uwielbia Szwecję i Hiszpanię. Debiutowała doskonale przyjętą książką „Motylek”, która rozpoczyna sagę o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo. Seria o Lipowie to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg. 

CYTATY:
Nigdy nie wiemy wszystkiego o drugim człowieku...
Ostatnie, czego potrzebowała, to przywiązać się do kogoś. Z tego nigdy nic dobrego nie wychodziło.
Nigdy nie wiemy wszystkiego o drugim człowieku...
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Gwiazdkę niżej od Motylka bo denerwowało mnie nieustające używanie pełnych imion i nazwisk poprzedzonych dodatkowo funkcjami lub zawodami postaci (aż sprawdziłam czy w Motylku też tak było - nie było). Zwłaszcza dziwaczne w odniesieniu do kajakarza, który kajakarzem nie jest tylko obsługą wypożyczalni kajaków.
    Ale poza tym ŚWIETNA! Nie podejrzewałam mordercy do samego końca a plącze się po książce cały czas! Krwawo i strasznie w Lipowie i Żabich Dołach jest. I dobrze. A wątek Daniela i Weroniki prowadzony nienachalnie i ciekawie. Tak trochę jak w Fjällbacka. Czekam na kolejne tomy.

Inne proponowane
Warto zerknąć