Więcej czerwieni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.66 / 5.00
liczba ocen: 1933
cena od: 15.90
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 15.90 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-44% 15.90 zł
23.04 zł
23.62 zł
23.90 zł
28.79 zł
Pozostałe księgarnie
-22% 20.16 zł
22.46 zł
23.62 zł
23.90 zł
24.21 zł
24.48 zł
25.92 zł
25.92 zł
26.78 zł
28.79 zł
28.80 zł
28.99 zł
Opis:

W Lipowie lato w pełni. Na polach rozpoczynają się żniwa, a w sadach dojrzewają jabłka. Młodszy aspirant Daniel Podgórski czuje, że znalazł się w najlepszym momencie swojego życia. Tymczasem w okolicach sennego zazwyczaj Lipowa zostają zabite dwie młode kobiety. Sprawca okaleczył brutalnie ich ciała. Policja kryminalna z Brodnicy podejrzewa, że oba zabójstwa mogą być dziełem seryjnego mordercy. Podgórski dołącza do ekipy śledczej prowadzonej przez kontrowersyjną komisarz Klementynę Kopp. Policja stara się znaleźć punkty wspólne pomiędzy obiema ofiarami i stworzyć profil zabójcy. Brak postępów w śledztwie zbiega się z kłopotami w życiu prywatnym policjanta. Czy Podgórski odkryje, jaki jest prawdziwy cel mordercy? Czy uda się w porę zapobiec śmierci kolejnej kobiety?

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog, z zawodu nauczyciel akademicki na wydziale psychologii, z powołania pisarz. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi trzema psami i jeździ konno. Uwielbia Szwecję i Hiszpanię. Debiutowała doskonale przyjętą książką „Motylek”, która rozpoczyna sagę o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo. Seria o Lipowie to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg. 

CYTATY:
Nigdy nie wiemy wszystkiego o drugim człowieku...
Ostatnie, czego potrzebowała, to przywiązać się do kogoś. Z tego nigdy nic dobrego nie wychodziło.
Nigdy nie wiemy wszystkiego o drugim człowieku...
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Gwiazdkę niżej od Motylka bo denerwowało mnie nieustające używanie pełnych imion i nazwisk poprzedzonych dodatkowo funkcjami lub zawodami postaci (aż sprawdziłam czy w Motylku też tak było - nie było). Zwłaszcza dziwaczne w odniesieniu do kajakarza, który kajakarzem nie jest tylko obsługą wypożyczalni kajaków.
    Ale poza tym ŚWIETNA! Nie podejrzewałam mordercy do samego końca a plącze się po książce cały czas! Krwawo i strasznie w Lipowie i Żabich Dołach jest. I dobrze. A wątek Daniela i Weroniki prowadzony nienachalnie i ciekawie. Tak trochę jak w Fjällbacka. Czekam na kolejne tomy.

Inne proponowane
Warto zerknąć