Najtańsze ebooki online na czytnik kindle oraz tablet ipad (pdf, epub, mobi) - UpolujEbooka.pl

Michalina Wisłocka. Sztuka kochania gorszycielki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.39 / 5.00
liczba ocen: 204
Ilość stron (szacowana): 304
cena od: 19.78
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 19.78 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
22.40 zł
25.52 zł
26.16 zł
26.48 zł
31.89 zł
Pozostałe księgarnie
-37% 19.78 zł
22.33 zł
23.93 zł
23.93 zł
24.88 zł
25.82 zł
26.48 zł
28.71 zł
28.71 zł
28.99 zł
31.89 zł
31.90 zł
31.90 zł
Opis:

Opowieść o pierwszej damie polskiej seksuologii.

Była kobietą silną i odważną czy może pozbawioną zahamowań skandalistką? Odnalezione dzienniki odsłaniają prywatne życie Michaliny Wisłockiej.

Z jej książki „Sztuka kochania”, obowiązkowej przez lata lektury w każdym domu, miliony Polaków uczyło się, jak wielką przyjemnością jest seks, jak wielką sztuką przeżywanie miłości i jak dzięki niewielkim zabiegom wzmóc przyjemność. To ona mówiła o przyjemności kobiety, świadomym macierzyństwie i antykoncepcji. Od niej zaczęła się polska rewolucja seksualna w schyłkowym okresie komunizmu. Ale, choć lubiła powtarzać, że nie ma nic do ukrycia, jej życie pełne było tajemnic.

Kochała wielu mężczyzn, uwodziła ich, choć późno odkryła radość płynącą z seksu. Układała sobie życie w trójkącie z mężem i przyjaciółką. Udawała, że jest matką bliźniaków. Oto opowieść o życiu, które było rewolucją seksualną, bez żadnego tabu.

Odnalezione i dotychczas niepublikowane fragmenty dzienników w połączeniu z opowieściami jej córki oraz bliskich odsłaniają skrywane oblicze jednej z największych ikon PRL-u.

To biografia, na którą moja mama zasługiwała od dawna. Do bólu szczera, prawdziwa, kontrowersyjna. Dokładnie taka, jaka była Michalina Wisłocka.

Krystyna Bielewicz, córka Michaliny Wisłockiej

Violetta Ozminkowski – przez dwanaście lat dziennikarka i redaktorka „Newsweeka”, szefowa działu „Społeczeństwo”. Współautorka biografii Marka Edelmana „Pan Doktor i Bóg”, autorka wywiadu rzeki z Grzegorzem Miecugowem „Szkiełko i oko”, ostatnio redaktorka książki Moniki Jaruzelskiej „Towarzyszka Panienka”.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Aż trudno uwierzyć, że to scenariusz napisany przez życie...
    Miejscami książka bulwersuje, miejscami zadziwia, ale przede wszystkim jest to smutna historia o kobiecie, która chciała być kochana...
    Trochę mi przypomina "Kochankę Freuda"

  • Awatar

    na początku czytałam z zainteresowaniem, lecz niestey im dalej tym książka stawała się mniej ciekawa. Nie dokonczyłam tej lektury

Inne proponowane
Warto zerknąć
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012-2017 dla UpolujEbooka.pl
Sprawdź także serwis z odżywkami i suplementami diety UpolujSuple.pl
oprogamowanie: FreshLogic 
hosting