obserwuj nas:
Start » » » Londyn NW

Londyn NW
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:
średnia ocena: 3.35 / 5.00
liczba ocen: 13903
cena od: 27.99 zł
Rekomendowane oferty wybrane przez UpolujEbooka.pl:
Oferty cenowe dla pozycji:
sprawdź Londyn NW - e-booka w księgarni Zrób prezent znajomym - zaskocz ich e-bookiem

Księgarnia umożliwia zakup e-booka w opcji na prezent dla naszych znajomych. Wystarczy przejść do księgarni i wybrać zakup e-booka na prezent i podając adres e-mail znajomego otrzyma on od Ciebie niespotykany prezent:) .
Londyn NW - ebook wersji MOBILondyn NW - ebook wersji EPUB
z kodem: 22.99 zł Jak zdobyć kod rabatowy

Zarejestruj się w systemie UpolujEbooka.pl następnie wybierz opcję Moje konto - > kody rabatowe. Wygeneruj kod w wybranej księgarni i kup taniej e-booka, który Ci się podoba.
27.99 zł
Opis pozycji:

" cztery postacie, cztery historie, cztery oblicza Londynu Leah jest w samym środku egzystencjalnego kryzysu – kłopoty z mężczyzną, matką i pracą nie ułatwiają jej życia. Jej przyjaciółka Nathalie nie wiadomo kiedy zamieniła się w sfrustrowaną matkę, choć niegdyś była przebojową prawniczką. Nathan, obiekt ich dziewczęcych westchnień, dziś jest kloszardem i narkomanem. A Felix, niezrealizowany filmowiec i życiowy nieudacznik ginie w przypadkowej bójce. Łączy ich jedno – NW, czyli północno-zachodni Londyn. Stamtąd pochodzą, tam dorastali. „NW” to przenikliwa powieść o współczesnych londyńczykach skazanych na samotność. Ludzkie więzi, uczucia, relacje, powiązania i kontakty – to prawdziwa mapa tego miasta. Londyn w powieści Zadie Smith to nie tylko miejsce, w którym sama dorastała, to centrum świata, pełne mieszających się kultur, jezyków, tradycji i wartości. Centrum świata, w którym najtrudniej jest odnaleźć drugiego człowieka. "

CYTATY:
Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuje tonący, jest drugi tonący, który się go chwyta.
Ja wierzę w ludzi. Ja w nich wierzę. Nie żebym dobrze na tym wyszedł, ale wierzę. Naprawdę.
Komentarze dotyczące pozycji:
  • Awatar

    W ebooku nie działa podliczanie przeczytanych stron w procentach. Korzystanie z odnośników bywa męczące, gdy czytelnika przerzuca na koniec rozdziału, a strzałka, umożliwiająca szybki powrót do czytanego fragmentu, po naciśnięciu znika, ale nigdzie nie przenosi.

Inne proponowane
Warto zerknąć