Zwiadowcy. Tom I - Ruiny Gorlanu - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 5.00 / 5.00
liczba ocen: 1
cena od: 28.71
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 28.71 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
28.71 zł
29.61 zł
Pozostałe księgarnie
32.90 zł
Opis:

Seria, która porwała miliony czytelników na świecie i zyskała ogromna popularność również w Polsce nareszcie w wersji audio!
Prezentujemy tom otwierający cykl „Zwiadowcy” Johna Flanagana.
To historia stworzona z myślą o młodszych odbiorcach, ale okazała się tak dobrze skonstruowana i wciągająca, że również dorośli sięgają po nią chętnie. Posłuchajcie koniecznie, jeżeli lubicie klasyczne, a jednocześnie oryginalne historie fantasy. Jest tu wszystko, czego słuchacz może wymagać od tego gatunku: znakomity główny bohater, świetnie zarysowane postaci pierwszo- i drugoplanowe, wartka akcja i myśl przewodnia, którą warto przypomnieć nie tylko będąc dzieckiem. To opowieść o sile marzeń, determinacji i walce o siebie.
W „Ruinach Gorlanu” usłyszymy o Wilu, który bardzo chciał zostać rycerzem. Ale los chce, że dostaje propozycję przystąpienia do legendarnych zwiadowców. Nie ma warunków fizycznych, ale być może nie jest to najważniejsze.
Piękna, a jednocześnie niezwykle wciągająca historia o chłopaku, który właśnie postanowił zmienić swoje życie. Jedna z najlepszych opowieści ostatnich lat, seria, która doskonale łączy fantastykę, przygodę i historię przyjaźni.


Audiobook w interpretacji Tomasza Sobczaka

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć