Skazani na Shawshank - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 5.00 / 5.00
liczba ocen: 2
cena od: 19.68
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 19.68 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
19.68 zł
20.50 zł
21.25 zł
25.00 zł
25.11 zł
Pozostałe księgarnie
22.50 zł
25.20 zł
27.90 zł
Opis:

Jedna z najbardziej znanych powieści Kinga, teraz w wersji audiobook. Opowieść o mężczyźnie niewinnie oskarżonym i skazanym na dożywocie. Zaczyna on nowe życie więzieniu, musi stawić czoła sadystycznym strażnikom, czy też dyrektorowi, który nie dość, że jest oszustem to jeszce hipokrytą. Na szczęście Andy jest bardzo inteligentny, a zemsta jaką planuje zaskoczy nawet jego współwięźniów.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Ta książka to dowód na to, że King pisze coś więcej niż klasyczne horrory i dreszczowce. Pięknie opisany zestaw zachowań więziennych i obnażenie pewnych ludzkich wad - w każdej społeczności znajdą się ci dobrzy i ci źli. Czasem nawet na samej górze.
    I co ma zrobić człowiek, który został niesłusznie skazany na dożywocie, ale - ze względu na swoje umiejętności - jest niezwykle cenny dla naczelnika, a przez to nie ma szans na rewizję swojego wyroku? Może polegać tylko na swojej pomysłowości - a tu jest o czym poczytać.

  • Awatar

    Jedno ze "sztandarowych" dzieł Kinga, mogące posłużyć jako książka pierwszego kontaktu z tymże pisarzem. Opowieść o życiu więziennym, niesłusznych oskarżeniach i sprycie, z dużą dawką uzależniających czytelnika od książki barwnych opisów postaci i zwrotów akcji.

Inne proponowane
Warto zerknąć