Carska manierka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.56 / 5.00
liczba ocen: 1706
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 19.90 zł
Opis:

Krótkie i barwne historie utkane w niezwykłą kompozycję światów. Najnowszy zbiór opowiadań Andrzeja Pilipiuka, to pasjonujące i pełne przygód historie, w których tajemnicza przeszłość miesza się z brutalną teraźniejszością.

CYTATY:
Ale na miłość i głupotę nie ma lekarstwa... A może jest ? Może miłość to też wirus ? Przecież atakuje nagle, oszałamia na parę tygodni, a potem mija albo przechodzi w łagodniejsze stadium chroniczne.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Kolejny zbiór opowiadań "bezjakubowych" - ciągle trzyma poziom. "Miód umarłych" robi wrażenie - ciarki przechodzą po plecach.Każde opowiadanie ma zadatek na "coś dłuższego" - czasem wielkie rozczarowanie że to już koniec opowiadania.

 • Awatar

  Ciekawy bez Jakubowy zbiór opowiadań. Na szczególną uwagę zasługują dwa: Śmierć pełna tajemnic, kolejny część przygód dr Skórzewskiego i tytułowa Manierka opisująca pierwszą przygodę Roberta Storma. Zbiór zamyka steampunkowa historia alternatywna.

 • Awatar

  Andrzej Pilipiuk, niczym niewylewający za kołnierz barman miesza i serwuje niespodziewane specyfiki o skutkach trudnych do przewidzenia. Kosmici, duchy oraz równoległe światy to tutaj codzienność. Nigdy nie wiesz, kto i gdzie będzie Ci kompanem - doktor Skórzewski w Piotrogrodzie, a może wszędobylski poszukiwacz Robert Storm. Bez względu na kogo trafisz, na pewno opowiadanie nie zakończy się kacem.

 • Awatar

  Da się przeczytać. Nawet jak ktoś nie lubi tego typowego Pilipiuka (na zasadzie: bimber, ha ha).

Inne proponowane
Warto zerknąć