Najtańsze ebooki online na czytnik kindle oraz tablet ipad (pdf, epub, mobi) - UpolujEbooka.pl

Pisane szkarłatem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.33 / 5.00
liczba ocen: 11618
cena od: 26.18
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 26.18 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
27.48 zł
27.92 zł
28.62 zł
34.90 zł
34.90 zł
Pozostałe księgarnie
-21% 26.18 zł
27.52 zł
27.92 zł
28.28 zł
31.40 zł
31.41 zł
31.50 zł
31.61 zł
34.90 zł
34.90 zł
Opis:

Meg Corbyn jest jasnowidzącą szczególnego rodzaju – widzi przyszłość, jeśli rozetnie sobie skórę i pojawi się krew. Ten dar jest dla niej jednak przekleństwem, gdyż znajduje się w mocy Kontrolera, człowieka, który pragnie mieć stały dostęp do wizji Meg. Postanawia więc uciec, a jedynym bezpiecznym dla niej miejscem okazuje się Dziedziniec w Lakeside – dzielnica handlowa opanowana przez Innych.

Simon Wolfgard, zmiennokształtny, niechętnie zatrudnia Meg na stanowisku łącznika z ludźmi. Od pierwszej chwili wyczuwa, że dziewczyna coś ukrywa, poza tym jej zapach jest inny niż zapach ludzkiej zwierzyny. Jednak instynkt nakazuje mu dać jej tę pracę. Kiedy już pozna prawdę i dowie się, że Meg jest ścigana przez rząd, będzie musiał zdecydować, czy jest warta rozpętania wojny między ludźmi a Innymi.

CYTATY:
Ludzie, którzy kłamali w drobnych sprawach, kłamali też w wielu innych, często istotniejszych.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Alternatywna wizja Ziemi, która technicznie może i podobna do naszej, ale zaludniona już w znacznie mniejszym zakresie. I to nie tylko przez ludzi. Okazuje się, że są gatunki bardziej pierwotne, które nie zamierzają oddać wszystkiego "małpom". Dobra, naprawdę bardzo dobra książka. Świetnie oddana obcość "Innych" - to jak trudno im dogadać się z ludźmi, jak łatwo o zatargi i śmierć. Warto poznać ten nowy, obcy dla nas świat, gdzie duchy których bali się nasi przodkowie (i my zresztą też) istnieją naprawdę.

  • Awatar

    Ameryka rządzona przez rdzennych mieszkańców i nazwy plemion Wron, Jastrzębi i Wilków nie są tu przypadkowe. Zmiennokształtni to tylko część dzieci ziemi. Żyją w zgodzie z naturą i w przyjaźni z Żywiołami. Ludzie są tu tylko uciążliwym sąsiadem, równowaga jest bardzo chwiejna. Gdy ludzka kobieta, wieszczka krwi, zostaje łączniczką miedzy ludźmi i Innymi wszystko zaczyna się jeszcze bardziej chwiać. Szybka akcja, ciekawa sceneria, dobre dialogi. Polecam.

Inne proponowane
Warto zerknąć
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012-2017 dla UpolujEbooka.pl
Sprawdź także serwis z odżywkami i suplementami diety UpolujSuple.pl
oprogamowanie: FreshLogic 
hosting