Karaluchy - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 3.50 / 5.00
liczba ocen: 4764
cena od: 52.26
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 52.26 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
52.26 zł
53.91 zł
Pozostałe księgarnie
59.90 zł
Opis:

Najlepsi aktorzy polskiego kina zaangażowali się w nagranie audiobooka pt. „Karaluchy” Jo Nesbø – pierwszej kryminalnej superprodukcji zrealizowanej wspólnie przez Wydawnictwo Dolnośląskie i serwis Audioteka.pl. Wśród gwiazd, które wzięły udział w produkcji, są m.in.: Borys Szyc, Izabela Kuna, Danuta Stenka, Magdalena Cielecka, Bogusław Linda,, Łukasz Simlat i Mariusz Bonaszewski ze specjalnym udziałem Roberta Więckiewicza. Wersja audio wzbogacona jest o autentyczne dźwięki miasta, nagrywane w stolicy Tajlandii – Bangkoku.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Choć sama historia ma luki logiczne wg mnie, to przede wszystkim warto przerzucić się na audiobooka. Formuła "teatru dźwięku" powoduje, że słuchając jest się bodźcowanym przez dźwięki Bangkoku, szmery, dźwięki ulicy. Do tego Bonaszewski, Szyc i Simlat to klasa sama w sobie. Moim zdaniem to najlepsza pozycja Nesbo.

  • Awatar

    Rewelacja! Wyprodukowana przez Audiotekę superprodukcja "Karaluchów" w świetny sposób oddaje klimat panujący w powieści Jo Nesbo. Co więcej, słuchacz staje się niemalże "widzem" - podłożony przez profesjonalnych aktorów "dubbing" sprawia, że można zamknąć oczy i poczuć się, jakby się oglądało film i było razem z komisarzem Harrym Holem w samym centrum wydarzeń. A dzieje się naprawdę sporo... Świetna pozycja zarówno dla miłośników Nesbo, fanów audiobooków, jak i tych, którzy i z twórczością Jo i z audiobookami jeszcze nie mieli do czynienia. Przekonają się i do jednego, i do drugiego - zapewniam :)

Inne proponowane
Warto zerknąć