Pancerne serce
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.02 / 5.00
liczba ocen: 18717
cena od: 17.60
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 17.60 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-8% 17.60 zł
26.17 zł
26.17 zł
26.49 zł
31.92 zł
Pozostałe księgarnie
31.92 zł
-34% 20.75 zł
25.50 zł
25.54 zł
26.49 zł
27.13 zł
28.73 zł
28.73 zł
28.73 zł
29.69 zł
31.92 zł
Opis:

Intryga jak z prawdziwego norweskiego kryminału, zakończenie jak z najlepszego filmu akcji! „Pancerne serce” to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą, emocjonującą prozę. Po rozwiązaniu sprawy Bałwana komisarz Hole porzuca pracę i wyjeżdża do Hongkongu. Tymczasem w Oslo zostają zamordowane dwie młode kobiety. Podobny sposób dokonania zabójstw wskazuje na tego samego sprawcę – obie dziewczyny mają dwadzieścia cztery rany zadane tajemniczym narzędziem zbrodni. Szef Wydziału Zabójstw decyduje się ściągnąć do Norwegii jedynego człowieka specjalizującego się w seryjnych morderstwach – Harry’ego Hole.Wkrótce w spektakularny sposób ginie parlamentarzystka Marit Olsen. Okazuje się, że łańcuch ofiar jeszcze się nie skończył, a wszystkie ślady prowadzą do odludnego górskiego schroniska i przypominającego piekło Konga...

CYTATY:
Trudno jest znać wszystkie motywy swoich działań. Podświadomość kieruje się instynktem przetrwania i dlatego często bywa bardziej racjonalna niż świadome myślenie.
Wierzymy, bo chcemy wierzyć. W bogów, bo taka wiara zagłusza strach przed śmiercią. W miłość, bo upiększa wyobrażenie życia.

- Ból fizyczny nie jest najstraszniejszą rzeczą, z jaką musi żyć człowiek. Śmierć też nie jest najgorsza ani nawet lęk przed śmiercią.
- Co jest wobec tego najgorsze?
- Upokorzenie. Odarcie z honoru i godności. Obnażenie.Wyrzucenie poza stado.To jest najgorsza kara.To jak zakopanie człowieka żywcem.A jedyną pociechą może być to,że taki człowiek stosunkowo szybko idzie na dno.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Ta książka zostawiła we mnie ślad. Najbardziej wstrząsneło mną to jak można zaufać człowiekowi,który ma zamiar Cię zabić.
  Noooo moim zdaniej najlepsza z serii.

 • Awatar

  Nesbo nie schodzi poniżej pewnego poziomu (no może poza "Synem", ale to nie Harry Hole, więc się nie liczy ;]), więc znajdziemy tu starego dobrego alkoholika po przejściach, mnóstwo twistów, lokalne krajobrazy jak i egzotyczne wycieczki, wyszukane zbrodnie, skomplikowane charaktery, odrobinę romansu, a to wszystko w bardzo przyjemnym i wciągającym sosie. Teraz kolej na "Upiory" :)

 • Awatar

  Świetny kryminał, pełen zwrotów akcji, intryg, brutalnych scen, niebanalnych pomysłów i ciekawych bohaterów. Jo Nesbo w najwyższej formie. Przed lekturą warto jednak sięgnąć po poprzednie książki z Komisarzem Hole w roli głównej.

 • Awatar

  Super. Jo Nesbo czytam i polecam w ciemno ;)

Inne proponowane
Warto zerknąć