Dreszcz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.36 / 5.00
liczba ocen: 1669
cena od: 24.49
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 24.49 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
24.74 zł
25.76 zł
31.41 zł
31.41 zł
Pozostałe księgarnie
31.41 zł
24.49 zł
25.76 zł
26.07 zł
26.34 zł
28.27 zł
28.27 zł
28.50 zł
31.41 zł
Opis:

Odszedł „Kłamca”, nadchodzi „Dreszcz”! Sex, drugs and rock’n’roll to całe życie Rycha... aż do dnia, kiedy dostaje piorunem i zyskuje supermoce. A skoro już są, to może by je wykorzystać? Keith Richards na Osiedlu Tysiąclecia? Why not?!Rychu Zwierzchowski wiedzie żywot pasożyta-luzaka – sex, drugs and rock’n’roll. Pije, pali, gra na streecie i usilnie stara się nie znaleźć poważnej, regularnej pracy. Utrzymuje go córka, która co jakiś czas dba o uzupełnienie jego pustego portfela. Całe życie „Dreszcza” to koncerty i AC/DC ponad wszystko.Są przyjaciele i wrogowie, choć tych drugich rzecz jasna więcej. Aż pewnego dnia „Dreszcz” obrywa piorunem i... zyskuje nowe supermoce. Tylko czy to coś zmienia?Jak to u Ćwieka bywa – muza głośno ryczy, a każda strona wali po uszach siłą decybeli. Tak było w „Kłamcy”, tak jest w „Dreszczu”. I dobrze.Wszyscy, którzy kupią powieść „Dreszcz”, otrzymają wraz z nią gratis: opowiadanie Jakuba Ćwieka „Mój bohater” w formie e-PUB lub MOBI.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    „Dreszcz” autorstwa Jakuba Ćwieka to poniekąd powieść o super-bohaterze. Jednak uprzedzam, nie macie co liczyć na Supermana, Spidermana, Batmana, ani żadnego innego „mana” rodem z amerykańskich superprodukcji. Przed wami Rychu Zwierzchowski – podstarzały rockman, który zamiast od alkoholu stara się stronić od uczciwej pracy (i w ogóle każdej pracy). Cała zabawa zaczyna się, kiedy Rychu zostaje porażony piorunem i zamiast zejść z tego świata, dostaje nadludzką moc. W powieści Ćwieka znajdziemy wiele fragmentów piosenek, dobre rysunki, kilka zabawnych wątków i żartów – ogólnie rzecz ujmując, całkiem niezłą parodię wszystkich znanych bardziej lub mniej bohaterów, którzy przewinęli się przez ostatnie 100 lat w kulturze. Książka ma też wadę , generalnie to chyba wada samego autora. Problem polega na tym, że jak zwykle jest za krótko – ledwo siądziemy by poczytać, a tu proszę – koniec, ciąg dalszy nastąpi, dziękujemy państwu, dobranoc.

  • Awatar

    Dreszcz” to gratka dla wielbicieli rocka i heavy metalu, ale również dla fanów zabawnych historii z dreszczykiem. Każdy rozdział powieści jest równocześnie tytułem piosenki.

  • Awatar

    Nie polecam. Pomysł był niegłupi i posiadał pewien potencjał, ale nic z tego nie wyszło. Może byłabym bardziej wyrozumiała, gdyby napisał to maksymalnie 20-letni debiutant, ale po tym autorze spodziewałam się znacznie więcej. Wieje nudą, bohaterów nie da się polubić. Tylko dla fanów samego autora.

Inne proponowane
Warto zerknąć