Poziom śmierci
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.99 / 5.00
liczba ocen: 93109
Ilość stron (szacowana): 460
cena od: 22.76
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 22.76 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
22.76 zł
23.70 zł
24.57 zł
28.90 zł
28.91 zł
Pozostałe księgarnie
28.90 zł
23.07 zł
24.57 zł
25.14 zł
25.43 zł
26.01 zł
26.01 zł
28.90 zł
28.90 zł
Opis:

Pierwsza z serii powieści o Jacku Reacherze, inteligentnym i niepokornym byłym majorze żandarmerii wojskowym, który przyniósł Childowi popularność na całym świecie. 'Poziom śmierci' otwiera jedną z najlepszych serii powieści sensacyjnych przełomu XX i XXI wieku.
W Margrave wszystko wygląda na idealne. Położone w sennej Georgii, miasteczko ożywa jedynie wieczorami, jednak lokalny biznes znakomicie prosperuje nawet mimo braku klientów. Zero problemów. Zero przemocy - Jack Reacher ma zamiar spędzić tu leniwy weekend, jednak, gdy tylko przekracza granice mieściny, zostaje aresztowany. W Margrave popełniono właśnie pierwsze od trzydziestu lat morderstw, a świadkowie widzieli nieopodal miejsca zbrodni właśnie Reachera. Tłumaczenia nie zdają się na nic - przybysz jest obcy, a mieszkańcom mieściny wyraźnie zależy na tym, by pozbyć się natręta. Reacher ląduje w więzieniu, na poziomie śmierci - w miejscu, gdzie znajdują się skazani na dożywocie. Kilkadziesiąt godzin spędzonych w towarzystwie zatwardziałych kryminalistów upewnia Reachera, że nie popuści. Dowie się, dlaczego i w co właściwie wdepnął. A potem pociągnie winnych do odpowiedzialności. Margrave ma swoje brudne tajemnice i właśnie przyszła pora, by ujrzały światło dzienne.

CYTATY:
Czekanie to umiejętność, tak jak wszystkie inne.
Niecierpliwość nie czyni z człowieka przestępcy.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Zaciekawiony filmową adaptacją Jednym Strzałem sięgnąłem po pierwszą książkę z serii. Muszę przyznać szczerze, że to kawał znakomitej akcji, z świetną intrygą w tle. Senne miasteczko w USA znajduje się nagle w centrum wielkiej afery z fałszowaniem pieniędzy i to na olbrzymią skalę. Jack Reacher okazuje się remedium na całe zło, niczym Bond, ale w brutalny i bez cienia kurtuazji sposób. Za to jak skuteczny. Zamierzam przeczytać całą serię. Polecam.

Inne proponowane
Warto zerknąć