Morderstwo w Orient Expressie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.09 / 5.00
liczba ocen: 104349
cena od: 13.20
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 13.20 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
13.20 zł
13.93 zł
14.10 zł
16.99 zł
16.99 zł
Pozostałe księgarnie
13.25 zł
-5% 13.59 zł
14.09 zł
14.10 zł
14.44 zł
15.29 zł
15.29 zł
16.99 zł
16.99 zł
16.99 zł
Opis:

Jeden z najsłynniejszych na świecie kryminałów! W luksusowym pociągu uwięzionym w zaspach zostaje zasztyletowany pasażer. Czy Poirot rozwiąże zagadkę jego śmierci, zanim ekspres ruszy w dalszą podróż? W środku nocy Orient Express wpada w zaspy śnieżne. Na kilka dni pasażerowie zostają odcięci od świata. W zamkniętym od wewnątrz przedziale podróżni znajdują zasztyletowanego mężczyznę. Dlaczego wszyscy pasażerowie kłamią podczas przesłuchania? Prawda jest tak dziwna, że nawet Poirotowi trudno w nią uwierzyć...

CYTATY:
Aby rozwiązać zagadkę, należy tylko wygodnie rozsiąść się w fotelu i pomyśleć.
Ale wydaje mi się, że ukrywając prawdę, marnujemy czas. Owijamy w bawełnę, miast mówić wprost, o co chodzi.
Niemożliwe nie może się zdarzyć, wobec tego pozornie niemożliwe musi być możliwe.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Fenonemalna. Klasyka a mimo to potrafi zaskoczyć jak żadna współczesna. Obowiązkowa lektura dla każdego fana kryminałów.

 • Awatar

  Klasyka kryminału i jednocześnie majstersztyk w budowaniu napięcia i tajemnicy. Króciutka, ale długo zostająca w zakamarkach mózgu, gdzie nie daje spokoju i zaskakująco często wysnuwa pytanie: "A może jednak to nie tak?".

 • Awatar

  Krótka i zaskakująca przygoda w pełnym po brzegi wagonie pociągu Orient Express, gdzie wśród zasp śnieżnych kawałek po kawałku odkrywamy tajemnicę dziwnego morderstwa. Książka, przy dobrych wiatrach na jedno popołudnie.

 • Awatar

  To chyba najbardziej klasyczny klasyk z udziałem Poirota.
  Orient Express to również jedna z najsłynniejszych linii kolejowych. Przejażdżka nią to raczej przygoda niż podróż. Tym razem zakońćzyła się nieszczęśliwie dla jednego z pasażerów, ale z jakiegoś powodu nikt nie chce ułątwić pracy biednemu Poirotowi. Wciągająca i wymagająca lektura. Zwłąszcza jeśli sami lubicie domyślać się, kto zabił.

 • Awatar

  "Morderstwo w Orient Expressie" to chyba najbardziej znany kryminał Agathy Christie. To jedna z powieści, w których występuje Herkules Poirot. Ta powieść to jedna wielka zagadka logiczna, którą rozwiązać można jedynie za pomocą dedukcji i logicznego myślenia. Polecam.

Inne proponowane
Warto zerknąć