Morderstwo w Orient Expressie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.09 / 5.00
liczba ocen: 104423
cena od: 11.60
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 11.60 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
11.60 zł
13.93 zł
13.93 zł
14.10 zł
16.99 zł
Pozostałe księgarnie
16.99 zł
13.76 zł
14.10 zł
14.38 zł
14.44 zł
14.44 zł
15.29 zł
15.29 zł
16.99 zł
16.99 zł
Opis:

Jeden z najsłynniejszych na świecie kryminałów! W luksusowym pociągu uwięzionym w zaspach zostaje zasztyletowany pasażer. Czy Poirot rozwiąże zagadkę jego śmierci, zanim ekspres ruszy w dalszą podróż? W środku nocy Orient Express wpada w zaspy śnieżne. Na kilka dni pasażerowie zostają odcięci od świata. W zamkniętym od wewnątrz przedziale podróżni znajdują zasztyletowanego mężczyznę. Dlaczego wszyscy pasażerowie kłamią podczas przesłuchania? Prawda jest tak dziwna, że nawet Poirotowi trudno w nią uwierzyć...

CYTATY:
Aby rozwiązać zagadkę, należy tylko wygodnie rozsiąść się w fotelu i pomyśleć.
Ale wydaje mi się, że ukrywając prawdę, marnujemy czas. Owijamy w bawełnę, miast mówić wprost, o co chodzi.
Niemożliwe nie może się zdarzyć, wobec tego pozornie niemożliwe musi być możliwe.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Fenonemalna. Klasyka a mimo to potrafi zaskoczyć jak żadna współczesna. Obowiązkowa lektura dla każdego fana kryminałów.

 • Awatar

  Klasyka kryminału i jednocześnie majstersztyk w budowaniu napięcia i tajemnicy. Króciutka, ale długo zostająca w zakamarkach mózgu, gdzie nie daje spokoju i zaskakująco często wysnuwa pytanie: "A może jednak to nie tak?".

 • Awatar

  Krótka i zaskakująca przygoda w pełnym po brzegi wagonie pociągu Orient Express, gdzie wśród zasp śnieżnych kawałek po kawałku odkrywamy tajemnicę dziwnego morderstwa. Książka, przy dobrych wiatrach na jedno popołudnie.

 • Awatar

  To chyba najbardziej klasyczny klasyk z udziałem Poirota.
  Orient Express to również jedna z najsłynniejszych linii kolejowych. Przejażdżka nią to raczej przygoda niż podróż. Tym razem zakońćzyła się nieszczęśliwie dla jednego z pasażerów, ale z jakiegoś powodu nikt nie chce ułątwić pracy biednemu Poirotowi. Wciągająca i wymagająca lektura. Zwłąszcza jeśli sami lubicie domyślać się, kto zabił.

 • Awatar

  "Morderstwo w Orient Expressie" to chyba najbardziej znany kryminał Agathy Christie. To jedna z powieści, w których występuje Herkules Poirot. Ta powieść to jedna wielka zagadka logiczna, którą rozwiązać można jedynie za pomocą dedukcji i logicznego myślenia. Polecam.

Inne proponowane
Warto zerknąć