To
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.09 / 5.00
liczba ocen: 275573
Ilość stron (szacowana): 1581
cena od: 19.90
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 19.90 zł
Opis:

Derry to małe miasto w stanie Main - nawiedzone miasto - w którym pewnego razu grupa dzieci spotkała TO. Większość z nich miała szczęście, uszła z życiem i wyjechała z Derry. Po dwudziestu latach TO znowu daje o sobie znać, a ci, którzy przeżyli, zostają wezwani do powrotu w rodzinne strony. Zapomniane strachy dzieciństwa powracają. Dzieci sa już dorosłymi, ale muszą odnaleźć w sobie dziecięcą wiarę, lojalność i odwagę by skutecznie stawić mu czoła.

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Świetna książka, historia w niej opowiedziana jest niesamowita. Wciąga i nie pozwala o sobie zapomnieć. Nie jest to według mnie książka, która ma straszyć raczej opowiada o magii dzieciństwa, przyjaźni i lękach. Gdyby końcowe 15% trzymało poziom całości byłaby to jedna jedna z fajniejszych przeczytanych opowieści.

 • Awatar

  To jest TO ;-D

 • Awatar

  Po tej książce można zrozumieć czemu niektórzy amerykanie (nawet dorośli) boją się klownów. Jest to dobry horror choć długi, ale u Kinga to raczej plus.

 • Awatar

  Jeśli do tej pory nie baliście się clownów, być może najwyższa pora zacząć.
  W tej historii najbardziej przeraża wniosek, że nie zawsze lęki z dzieciństwa odchodzą wraz z dorosłością.

 • Awatar

  Chyba nigdy nie umęczyłem się tak strasznie przy książce.
  Porażka !!
  Nie potrafię zrozumieć czego w tej książce można się przestraszyć. Klown mordujący bohaterów w żaden sposób do mnie nie przemawia.

Inne proponowane
Warto zerknąć