Upał

średnia ocena: 3.68 / 5.00
liczba ocen: 1256
cena od: 0.00
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 0.00 zł
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Opis:

"Stadion Narodowy – miejsce ćwierć finałowego meczu Polska – Niemcy. Sześćdziesiąt tysięcy kibiców, wśród nich niemiecka kanclerz i polski premier. Idealny cel. Panuje nieznośny skwar, ulice Warszawy są pełne kibiców. Ci, którzy zamierzają rozpętać piekło, zrobią to teraz. Podinspektor Jakub Tyszkiewicz nie ma łatwego zadania. To on odpowiada za bezpieczeństwo meczu. Problem w tym, że nie wiadomo, kto jest prawdziwym wrogiem. Czy narodowe bezpieczeństwo wymaga ofiar? Jak daleko mogą posunąć się tajne służby, aby osiągnąć swoje cele? Kto decyduje o tym, co jest najlepsze dla interesu państwa? Marcin Ciszewski stworzył w Upale na tyle wiarygodny scenariusz zamachu terrorystycznego, że najprawdopodobniej już jest pod stałą obserwacją polskich służb specjalnych. "

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  UPAŁ - bardzo realny, zwłaszcza, jeśli mieszka się w Warszawie. Koniecznie trzeba przeczytać, jeśli jest się fanem sensacji. Przeczytałam też MRÓZ, WIATR. Co będzie dalej?

 • Awatar

  Komisarz Tyszkiewicz przygotowuje się do otwarcia Mistrzostw Europu w Piłce Nożnej. Zadanie utrudniają mu arabscy terroryści, koledzy z innych służb, oraz żona i straszny upał. Kolejna ciekawa książka sensacyjna osadzona w polskich współczesnych realiach. Polecam.

 • Awatar

  Książka dość długo oczekiwała w mojej biblioteczce na swoją kolej do przeczytania. Wreszcie zacząłem się zastanawiać czy jestem fanem Marcina Ciszewskiego a jeśli tak, to dlaczego tak długo odkładam przeczytanie tej powieści?
  A jakie refleksje nasunęły mi się po przeczytaniu książki? Doszedłem do wniosku, że jednak jestem i pozostanę fanem Marcina Ciszewskiego i będę czekał na kolejne jego powieści. Wszystkie, które do tej pory opublikował, kupiłem, posiadam i przeczytałem. Upał zaliczam do gatunku tak zwanej galopującej sensacji, która jeśli tylko do niej się dotkniesz, nie pozwoli od siebie odejść, do momentu zamknięcia ostatniej strony. Uważam tę książkę za wspaniałą gratkę dla fanów służb specjalnych i twardych facetów (ale nie tylko facetów) biegających ze śmiercionośnymi zabawkami. Mnie się podobało i ciarki na plecach wywoływało.

Inne proponowane
Warto zerknąć