obserwuj nas:
Start » » » Listy do młodego pisarza

Listy do młodego pisarza
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:
średnia ocena: 3.73 / 5.00
liczba ocen: 1257
cena od: 21.99 zł
Rekomendowane oferty wybrane przez UpolujEbooka.pl:
Oferty cenowe dla pozycji:
sprawdź Listy do młodego pisarza - e-booka w księgarni Zrób prezent znajomym - zaskocz ich e-bookiem

Księgarnia umożliwia zakup e-booka w opcji na prezent dla naszych znajomych. Wystarczy przejść do księgarni i wybrać zakup e-booka na prezent i podając adres e-mail znajomego otrzyma on od Ciebie niespotykany prezent:) .
Listy do młodego pisarza - ebook wersji MOBIListy do młodego pisarza - ebook wersji EPUB
z kodem: 16.99 zł Jak zdobyć kod rabatowy

Zarejestruj się w systemie UpolujEbooka.pl następnie wybierz opcję Moje konto - > kody rabatowe. Wygeneruj kod w wybranej księgarni i kup taniej e-booka, który Ci się podoba.
21.99 zł
Opis pozycji:

"Dlaczego każdy pisarz „żywi w swoim ciele żarłocznego solitera”? Jakim najkrótszym opowiadaniem świata autor się zachwyca? Według laureata literackiej Nagrody Nobla pisanie powieści odpowiada temu, co robi striptizerka, kiedy rozbiera się przed publicznością i ukazuje swoje obnażone ciało. Powieściopisarz dokonuje tej operacji w przeciwnym kierunku. W co zatem autor Szelmostw niegrzecznej dziewczynki „ubiera” swoje historie? W Listach do młodego pisarza Llosa zdradza tajniki warsztatu. Szczerze mówi o obsesjach, z jakich wyrasta jego literatura. Nie boi się obnażać twórczych strategii. Przyznaje się do książkowych miłości i nienawiści. I konsekwentnie nas uwodzi, wprowadzając w mroczny świat swojej perwersyjnej wyobraźni. "

CYTATY:
Powieść to nie życie nam dane, lecz inne, ułożone z materiału dostarczonego przez to zwykłe; to egzystencja, bez której ta prawdziwa byłaby jeszcze bardzie nędzna i uboga.
Komentarze dotyczące pozycji:
Inne proponowane
Warto zerknąć