obserwuj nas:
Start » » » Boże igrzysko, Historia Polski

Boże igrzysko, Historia Polski
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.90 / 5.00
liczba ocen: 1516
cena od: 29.99 zł
Rekomendowane oferty wybrane przez UpolujEbooka.pl:
Oferty cenowe dla pozycji:
sprawdź Boże igrzysko, Historia Polski - e-booka w księgarni Zrób prezent znajomym - zaskocz ich e-bookiem

Księgarnia umożliwia zakup e-booka w opcji na prezent dla naszych znajomych. Wystarczy przejść do księgarni i wybrać zakup e-booka na prezent i podając adres e-mail znajomego otrzyma on od Ciebie niespotykany prezent:) .
Boże igrzysko, Historia Polski - ebook wersji MOBIBoże igrzysko, Historia Polski - ebook wersji EPUB
29.99 zł
Opis pozycji:

To klasyczne już dziś opracowanie, stanowiące punkt wyjścia każdych studiów nad historią Polski. Od czasu ukazania się w 1989 r. Boże Igrzysko osiągnęło już nakład ponad 100 tys. egzemplarzy. „Bezsprzecznie jest to nie tylko najlepsza książka o Polsce w języku angielskim, ale to właśnie TA książka o Polsce. Każdy kto pisze o sprawach polskich - obecnych bądź historycznych - będzie musiał ją przeczytać. To dzieło mistrza.” „New York Times Book Review”

CYTATY:
Wszystkie państwa powstają na drodze przemocy i wszystkie rodzą się, pożerając swoich poprzedników.
Komentarze dotyczące pozycji:
  • Awatar

    Nikt tak jak Norman Davies nie potrafi opowiedzieć historii Polski, pomimo że książka jest "gruba" czyta się ją szybko. To książka do której wracam bardzo często - po prostu biorę ją do ręki, otwieram na dowolnej stronie i zaczynam czytać :)
    Polecam

  • Awatar

    Norman Davies wyrósł na jednego z najlepszych historyków współczesnej Polski. Być może dlatego, że sam nie jest Polakiem i dzięki temu może zachować odpowiednią dozę optymizmu. Ze wszystkich książek Daviesa to chyba właśnie ta wzbudziła największe zainteresowanie (ale i kontrowersje).

Inne proponowane
Warto zerknąć