Nowe oblicze Greya
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.90 / 5.00
liczba ocen: 432553
cena od: 18.20
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 18.20 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-21% 18.20 zł
25.98 zł
27.06 zł
33.00 zł
Pozostałe księgarnie
33.00 zł
26.72 zł
27.39 zł
28.05 zł
29.70 zł
29.70 zł
30.00 zł
33.00 zł
33.00 zł
Opis:

TRZECI TOM NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCEJ SIĘ TRYLOGII OSTATNIEJ DEKADY,

TRYLOGII, KTÓRA ROZPĘTAŁA ŚWIATOWE SZALEŃSTWO!

Ich przypadkowe spotkanie dało początek fali namiętności, która z czasem wcale nie osłabła. Wspólna codzienność okazała się nie lada wyzwaniem, któremu Anastasia i Chrstian dzielnie stawiają czoła w imię łączącego ich uczucia. Kochankowie wciąż dryfują po wzburzonym morzu uczuć, targani namiętnością i rozterkami, niepewni tego, co zgotuje im los. Czy najbardziej poruszająca historia miłosna tego roku zakończy się happy endem? A może piękny sen przerwie były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemsty i cierpliwie czeka na swoją szansę?

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Pierwsze spotkanie studentki Anastasii Steele z olśniewającym młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem wywołało zmysłowy romans, który nieodwracalnie zmienił ich życia. Po konfrontacjach z Eleną i Leilą (przeszłość Christiana) życie naszej pary zaczęło się stabilizować. W trzeciej części pobrali się choć jak dla mnie trochę za szybko. Teraz Ana i Christian mają wszystko – miłość, namiętność, bliskość, bogactwo i świat pełen możliwości. Jednak Ana wie, że kochanie jej Fifty Shades nie będzie łatwe, a bycie razem może stawiać wyzwania, których żadne z nich nie przewiduje. Ana musi jakoś nauczyć się dzielić bogaty styl życia Christiana bez poświęcania własnej tożsamości. Christian z kolei musi przezwyciężyć przymus kontrolowania gdy walczy z demonami udręczonej przeszłości.
    Przyznam szczerze, że mniej więcej w połowie zaczynały mnie już nudzić te same dialogi, irytowała mnie główna bohaterka , która całkowicie podporządkowała życie swojemu mężowi. Na szczęście coś zaczęło się coś dziać. Nareszcie jakaś akcja! Ponieważ lubię czytać thrillery i kryminały np. Pani Camili Läckberg więc ucieszyły mnie krótkie (ale zawsze) sceny z dreszczykiem emocji. Aczkolwiek było parę irytujących momentów. Christian, który uważa, że jest za młody na dziecko. Bardzo mi przykro, ale by mieć 100% pewność, że się nie będzie miało dziecka trzeba czegoś nie robić – proste i logiczne. Jeżeli jesteś gotowy na seks musisz być gotowy na wszystkie konsekwencje jakie się z tym wiążą. Trylogia E. L. James jest historią wielkiej miłości, rodzącej się pomiędzy dwójką zupełnie różnych ludzi, pochodzących z różnych światów, mogę powiedzieć że mi się podobała, ale czy przeczytam ją jeszcze raz? Na pewno nie w najbliższym czasie.

  • Awatar

    Ta część wydaje się być napisana przez autorkę "na siłę". Ale jak ktoś przeczytał dwie pierwsze to przeczyta i tą :)

Inne proponowane
Warto zerknąć