Uwięziona w bursztynie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 4.30 / 5.00
liczba ocen: 129984
Ilość stron (szacowana): 921
cena od: 19.50
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 19.50 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-23% 19.50 zł
23.54 zł
24.52 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
29.90 zł
24.82 zł
25.42 zł
26.91 zł
26.91 zł
27.00 zł
29.90 zł
Opis:

Doskonałe połączenie powieści przygodowej, historycznej, fantastyki i romansu. Opowieść o wielkiej miłości, rozgrywająca się w dwóch planach czasowych: współcześnie i w XVIII wieku.

Wspaniała zabawa... fantastyczne przygody... romans... seks... Idealna lektura, by oderwać się od rzeczywistości!

„San Francisco Chronicle”

Soczysta, obrazowa, zmysłowa proza, pełna szczegółów historycznych i humoru.

„Library Jorunal”

Nie przegapcie żadnej części sagi Diany Gabaldon. W tych bestsellerowych książkach ożywa fascynująca opowieść o podróżniczce w czasie Claire Randall i osiemnastowiecznym Szkocie Jamiem Fraserze.

Dalsze przygody Claire z powieści "Obca". Claire pojawia się w szkockim Inverness w roku 1968, by przejrzeć archiwum wielebnego Reginalda, potomka jej wroga z „drugiego życia”, jakie wiodła w XVIII wieku. To rzuca światło na wiele dziwnych wydarzeń z przeszłości... Odnajdując na starym cmentarzu grób ukochanego Jamiego, Claire decyduje się powierzyć własnej córce zdumiewającą tajemnicę. I opowiada o zawirowaniach losu, jakie zagnały ją do Francji roku 1745.

Diana Gabaldon - biolog, ekolog, wykładowca uniwersytecki. Oszałamiającą karierę literacką rozpoczęła przygodowo-historyczną powieścią „Obca”. Następne części sagi o podróżującej w czasie Claire Randall, nagradzane i tłumaczone na wiele języków, zajmowały najwyższe miejsca na listach bestsellerów całego świata.

W cyklu:

„Obca”

„Uwięziona w bursztynie”

„Podróżniczka”

„Jesienne werble”

„Ognisty krzyż”

„Tchnienie śniegu i popiołu”

„Kość z kości”

CYTATY:
Pisarze, pieśniarze, bajarze. To oni przetwarzają przeszłość tak, jak im się podoba. Potrafią z głupca zrobić bohatera, z opoja stworzyć króla.
Ale zobowiązania są tyle warte, ile ludzie, którzy je podejmują.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Jak powiedziałam, że sięgnę po kolejna część, tak tez zrobiłam. Choć muszę przyznać, że w porównaniu z pierwszą, ta jest trochę inna.

Inne proponowane
Warto zerknąć