Wypychacz zwierząt
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.56 / 5.00
liczba ocen: 1371
Ilość stron (szacowana): 474
cena od: 18.71
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 18.71 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
18.88 zł
19.67 zł
23.99 zł
23.99 zł
Pozostałe księgarnie
18.71 zł
19.67 zł
19.91 zł
20.39 zł
20.39 zł
21.59 zł
23.98 zł
23.99 zł
Opis:

Spokojnie, to tylko fikcja… Czyżby? A więc wierzysz w to, co widzisz... Strzeż się! Bo znane i bezpieczne bywa podstępne. Zbłądzić możesz, podążając jedną z dróg, gdy wiele innych w zasięgu wzroku. Przyszłość jawi się milionem możliwości, ale to teraźniejszość Cię zaskoczy. Przesuń kamień, a runie imperium. A więc ufasz rozumowi… Najwyraźniej pracownię wypychacza zwierząt odwiedzić musisz, na pokład U-boota wsiąść, przeżyć pocałunek Loisetty, przetrwać syberyjską zamieć, posłuchać pożegnalnego blues'a albo specjałów kuchni Wschodu skosztować. Zaprasza autor „Księgi Jesiennych Demonów”. Oto kolejna – pełna niesamowitości, wyrazistych bohaterów i mrocznej tajemnicy – antologia jego opowiadań. A liczba ich… 13.

CYTATY:
Marysia mała pierdolca miała
Pierdolca jasnego jak śnieg
Gdziekolwiek biegła Marysia mała
Pierdolec rozsadzał jej łeb.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Kolejna antologia Grzędowicza. Napisana w nieco mrocznym stylu z dużą dawką humoru momentami dosyc czarnego. Opowiadania czyta się lekko i przyjemnie.

  • Awatar

    Nie byłem nigdy zwolennikiem opowiadań, po stokroć powieści wolę. Za zbiór ten zabrałem się trochę jakby przypadkowo i z nieufnością. Tym bardziej z nieufnością, bo to gatunek science fiction, za którym jakoś nie przepadałem. Przez pierwsze opowiadanie "Hobby Ciotki Konstancji" przebrnąłem dość szybko, bo i krótkie jest, byłem jednak nieco zdegustowany. Były chwile, kiedy myślałem, że odstawię książkę, choć zwyczaju takiego nie mam. Myślałem tak do chwili, kiedy zacząłem czytać "Buran wieje z tamtej strony". Zachwyciłem się tym tekstem i pochłanianiem kolejne strony tej minipowieści z ogromnym zainteresowaniem. Przyznam, ujęło mnie bardzo mocno. Także "Wilcza zamieć" i "Weekend w Spestreku" od dziś będą moim ulubionymi opowiadaniami, które już zawsze będę wspominał. Autor sprawił, że na chwile zatraciłem się w tym „innym” świecie.

Inne proponowane
Warto zerknąć