Chłopcy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.58 / 5.00
liczba ocen: 3126
Ilość stron (szacowana): 327
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 22.43 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
23.54 zł
24.52 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
29.90 zł
22.43 zł
23.92 zł
26.91 zł
26.91 zł
26.91 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:

Rykiem silników, hukiem wystrzałów i głośnym: BANGARANG! – tak zwiastują swoje przybycie Zagubieni Chłopcy, najbardziej niezwykły gang motocyklowy na świecie. Niegdyś wierni towarzysze Piotrusia Pana, dziś odziane w skórzane kurtki zakapiory pod wodzą zabójczo seksownej Dzwoneczek. Zrobią wszystko, by przetrwać… i dobrze się przy tym bawić. Bez względu na cenę.

Jakub Ćwiek powraca z nową wystrzałową historią! Przekonajcie się, co wyjdzie z połączenia ciężkiego klimatu rodem z popularnego serialu Sons of Anarchy z bajkowymi postaciami klasycznej powieści Jamesa M. Barriego Piotruś Pan. Ilustracje do książki wykonał Robert Adler.

O autorze:

Jakub Ćwiek – miłośnik oraz znawca fantastyki i popkultury, jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich pisarzy młodego pokolenia. Zawodowo copywriter, publicysta, scenarzysta, konferansjer, animator kultury. Zadebiutował zbiorem opowiadań Kłamca, który stał się początkiem bestsellerowego cyklu, mistrzowsko łączącego motywy mitologiczne i popkulturowe.

Pięciokrotnie nominowany do prestiżowej Nagrody im. Janusza A. Zajdla, a w 2012 roku jej zdobywca za opowiadanie Bajka o trybach i powrotach.

CYTATY:
Życie życiem, realność realnością, ale gdy raz wdepniesz w jakąś bajkę, to twój świat będzie nią śmierdział, aż zdechniesz.
Nie ma przegranych, dopóki piłka w grze.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Ciekawy pomysł, niebanalne wykonanie. Troszkę denerwuje "lenistwo" autora - powieści króciutkie za to często wydawane...

 • Awatar

  Na pewno większość z czytelników pamięta bajkę o Piotrusiu Panu. Wieczny chłopiec, jego przyjaciele i towarzysząca im wróżka. Kiedy byliśmy mali, oni także byli dzieciakami. Później my dorośliśmy, a o Piotrusiu i jego paczce jakoś się zupełnie zapomniało. Do czasu! Oto przypomina ich Jakub Ćwiek w swojej książce „Chłopcy”. Tym razem nasi (być może niegdysiejsi) ulubieńcy są już dorosłymi ludźmi. A konkretniej to motocyklowy gang, nie stroniący od seksu, bójek i ciągle wpadający w problemu, z których musi wyciągać ich ta mała wróżka z dzieciństwa, Dzwoneczek. Tyle, że też już nie jest mała – to raczej seksowna, pociągająca kobieta. Fabuła skupia się na losach Kędziora, Milczka, Kruszyny i Stalówki. Bohaterowie ukrywają się przed Piotrusiem, a w tym czasie spotykają ich różne przygody i wpadki. Mieszkają w Polsce, a konkretniej w starym lunaparku zwanym Drugą Nibylandią. Trzeba przyznać Jakubowi Ćwiekowi, że bardzo zgrabnie posłużył się bohaterami znanymi już przecież z dzieciństwa i nadał im charakteru potrzebnego „dorosłym” facetom. Powieść nie nudzi, przygody są ciekawe, a i czasem uśmiać się można. To chyba to, czego oczekujemy od pozycji wydanych spod pióra Ćwieka. Więc zadanie zostało wykonane.

  Ocena: 4,5/6

 • Awatar

  Lekka a jednocześnie zaskakująco poważna kontynuacja znanej bajki, dzieło o wiele dojrzalsze od "Kłamcy" tegoż samego autora. Ze względu na dużą ilość wulgaryzmów i "ostrych" scen nie polecam bardziej wrażliwym czytelnikom.

 • Awatar

  Trawestacja historii o Piotrusiu Panie i Zagubionych chłopcach - pomysł sam w sobie dobry. Nie do końca jednak wiadomo, co z tą historią zrobić, bo przeczytać się da, z niejaka nawet przyjmnością. Ale gdy zamknie się książkę, nie tęskni się za bohaterami.

Inne proponowane
Warto zerknąć