Bóg marnotrawny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.74 / 5.00
liczba ocen: 6393
cena od: 21.77
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 21.77 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
21.98 zł
22.89 zł
27.92 zł
27.92 zł
Pozostałe księgarnie
27.92 zł
21.77 zł
22.89 zł
23.17 zł
23.36 zł
25.13 zł
25.13 zł
25.50 zł
27.92 zł
Opis:

Loki – dawniej bóg kłamstwa, obecnie najemnik na żołdzie aniołów – powraca, by znów na rozkaz Nieba tropić ukryte demony i niedobitki starych, pogańskich bóstw. Uzbrojony w izraelskie pistolety o jakże biblijnej nazwie Jericho oraz własną przebiegłość rusza do walki z siłami Zła. Ono jednak nie tylko nie śpi, ale staje się coraz groźniejsze niczym ranna, rozwścieczona bestia. W dodatku archaniołowie też nie mają czystych intencji i w głowie Kłamcy zaczyna kiełkować myśl, czy stoi po właściwej stronie…

Bóg marnotrawny Jakuba Ćwieka to kolejne sześć przygód, które podobnie jak w Kłamcy zaczynają się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie rośnie – jakby powiedział Alfred Hitchcock.

Jeśli jesteś z tych dobrych, koniecznie sięgnij po Boga marnotrawnego!

Jeśli jesteś demonem, lepiej trzymaj się z daleka!

CYTATY:
Jakość miejsca zależy od towarzystwa
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Jeszcze więcej humoru i ciekawsza fabuła opowiadań, jedyna rzecz która mnie się nie spodobała to nie wyjaśnione spotkania z kłamczuchem.

  • Awatar

    Jeśli ktoś miałby ochotę odwiedzić Walhallę, zmierzyć się z demonami (nie tylko tymi chrześcijańskimi), spotkać mityczne; prawie że zapomniane bóstwa, dowiedzieć się jacy naprawdę są Aniołowie (na jakie kasty się dzielą), Loki chętnie zabierze Was ze sobą. Lektura wciągająca i przewrotna.

  • Awatar

    Jeśli spodobała ci się pierwsza część, to ta również cie nie rozczaruje. Przyjemne urban fantasy z ciekawym bohaterem pożyczonym z nordyckiej mitologii.

Inne proponowane
Warto zerknąć