W kategorii Historia mamy około 1771 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Toruńskie konfrontacje archiwalne, t. 4: Nowa archiwistyka - archiwa i archiwistyka w ponowoczesnym kontekście kulturowym (, , ), Piastowskie księżne regentki. O utrzymanie władzy dla synów (koniec XII w. - początek XIV w.) (), Europa i islam w średniowieczu. Konfrontacja i współżycie (), Aspekty społeczno-prawne rozwoju antycznego Rzymu, t. 2 (), Kongo. Opowieść o zrujnowanym kraju ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Historia są Superekslibris polski (), Recepcja idei gregoriańskich w Polsce (), Handel interregionalny od X do XII wieku. Europa Środkowa, Środkowo-Wschodnia, Półwysep Skandynawski i Półwysep Bałkański. Studium porównawcze (, ), Archiwa przejściowe i zbiorcze w Polsce (, ), Wyklęta armia ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Toruńskie konfrontacje archiwalne, t. 4: Nowa archiwistyka - archiwa i archiwistyka w ponowoczesnym kontekście kulturowym (, , ) w cenie 28.32 zł, Piastowskie księżne regentki. O utrzymanie władzy dla synów (koniec XII w. - początek XIV w.) () w cenie 14.96 zł, Europa i islam w średniowieczu. Konfrontacja i współżycie () w cenie 25.19 zł, Aspekty społeczno-prawne rozwoju antycznego Rzymu, t. 2 () w cenie 19.20 zł, Kongo. Opowieść o zrujnowanym kraju () w cenie 28.00 zł.

Historia