W kategorii Rodzina mamy około 39 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Jedność małżeńska a wychowanie dzieci - audiobook (), Jak być rodzicem, jakim zawsze chciałeś być - audiobook (, ), Mężczyzna 2.0 - rzecz o męskości i ojcostwie - audiobook (, , ), Snajper uwodziciel - audiobook (), Życie to jest teatr - audiobook ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Rodzina są Mężczyzna 2.0 - rzecz o męskości i ojcostwie - audiobook (, , ), Kłopotliwe zachowania dzieci - audiobook (), Rozmowy z dzieckiem. Proste odpowiedzi na trudne pytania - audiobook (), Wychowanie przez czytanie - audiobook (, ), Z dzieckiem w świat wartości - audiobook (, ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Jedność małżeńska a wychowanie dzieci - audiobook () w cenie 24.90 zł, Jak być rodzicem, jakim zawsze chciałeś być - audiobook (, ) w cenie 7.38 zł, Mężczyzna 2.0 - rzecz o męskości i ojcostwie - audiobook (, , ) w cenie 19.61 zł, Snajper uwodziciel - audiobook () w cenie 22.04 zł, Życie to jest teatr - audiobook () w cenie 19.92 zł.

Rodzina