W kategorii Rozrywka mamy około 79 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to O małym Mozarcie: Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki - audiobook (), Życie w pożyciu - audiobook (), Czarny humor 2 - audiobook (, ), O Frycku i Fryderyku: Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki - audiobook (), Czarny humor - audiobook (, ).

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Rozrywka są Czarny humor 2 - audiobook (, ), O Frycku i Fryderyku: Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki - audiobook (), O małym Mozarcie: Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki - audiobook (), 4x12 - audiobook (), Humor bez granic. 5000 żartów z których śmieją się na świecie. - audiobook ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są O małym Mozarcie: Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki - audiobook () w cenie 24.34 zł, Życie w pożyciu - audiobook () w cenie 17.37 zł, Czarny humor 2 - audiobook (, ) w cenie 24.90 zł, O Frycku i Fryderyku: Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki - audiobook () w cenie 24.34 zł, Czarny humor - audiobook (, ) w cenie 18.15 zł.

Rozrywka