W kategorii Biznes, ekonomia mamy około 226 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to 4 godzinny tydzień pracy - audiobook (), Angażujący Lider. Angażuj żebyś nie musiał motywować - audiobook (, , ), Mecz wygrywa się w szatni! - audiobook (, ), Pięć dysfunkcji pracy zespołowej - audiobook (), Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie - audiobook ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Biznes, ekonomia są Mecz wygrywa się w szatni! - audiobook (, ), Angażujący Lider. Angażuj żebyś nie musiał motywować - audiobook (, , ), Inwestowanie w nieruchomości. Poradnik w 100% praktyczny - audiobook (), Szef w relacji z zespołem. Jak proces grupowy wpływa na psychologię teamu - audiobook (, ), Skuteczne sposoby inwestowania w nieruchomości - audiobook ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są 4 godzinny tydzień pracy - audiobook () w cenie 24.00 zł, Angażujący Lider. Angażuj żebyś nie musiał motywować - audiobook (, , ) w cenie 28.71 zł, Mecz wygrywa się w szatni! - audiobook (, ) w cenie 12.00 zł, Pięć dysfunkcji pracy zespołowej - audiobook () w cenie 29.90 zł, Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie - audiobook () w cenie 22.79 zł.

Biznes, ekonomia