W kategorii Biznes, ekonomia mamy około 220 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to 4 godzinny tydzień pracy - audiobook (), Warren Buffett i inwestowanie w wartość. Ucz się od najlepszych - audiobook (), Pięć dysfunkcji pracy zespołowej - audiobook (), Zespole, do dzieła! - audiobook (, , ), Peter Lynch - legendarny inwestor. 1800% w 13 lat. Ucz się od najlepszych. - audiobook ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Biznes, ekonomia są Peter Lynch - legendarny inwestor. 1800% w 13 lat. Ucz się od najlepszych. - audiobook (), Ekonomia w jednej lekcji - audiobook (), Zespole, do dzieła! - audiobook (, , ), Kreatywność S.A. Droga do prawdziwej inspiracji - audiobook (, ), Warren Buffett i inwestowanie w wartość. Ucz się od najlepszych - audiobook ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są 4 godzinny tydzień pracy - audiobook () w cenie 31.41 zł, Warren Buffett i inwestowanie w wartość. Ucz się od najlepszych - audiobook () w cenie 12.21 zł, Pięć dysfunkcji pracy zespołowej - audiobook () w cenie 29.90 zł, Zespole, do dzieła! - audiobook (, , ) w cenie 15.89 zł, Peter Lynch - legendarny inwestor. 1800% w 13 lat. Ucz się od najlepszych. - audiobook () w cenie 12.21 zł.

Biznes, ekonomia