Najtańsze ebooki online na czytnik kindle oraz tablet ipad (pdf, epub, mobi) - UpolujEbooka.pl
W kategorii Edukacja medialna mamy około 185 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Korespondent wojenny Ofiarnik i ofiara we współczesnym świecie (), # WPADKI (), Kreatywność językowa w reklamie. Podręcznik nie tylko dla specjalistów (, , ), Wielkie pranie mózgów. Rzecz o polskich mediach (), Sztuka poprawnej wymowy czyli o bełkotaniu i faflunieniu ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Edukacja medialna są Interaktywne fantasy. Gatunek w grach cyfrowych (), # WPADKI (), Kreatywność językowa w reklamie. Podręcznik nie tylko dla specjalistów (, , ), Komunikacja medialna placówek oświatowych jako instytucji usług publicznych. Studium przypadku (, ), Zawód dziennikarz/komentator sportowy. Kulisy pracy i warsztatu (, ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Korespondent wojenny Ofiarnik i ofiara we współczesnym świecie () w cenie 23.54 zł, # WPADKI () w cenie 12.96 zł, Kreatywność językowa w reklamie. Podręcznik nie tylko dla specjalistów (, , ) w cenie 12.61 zł, Wielkie pranie mózgów. Rzecz o polskich mediach () w cenie 18.99 zł, Sztuka poprawnej wymowy czyli o bełkotaniu i faflunieniu () w cenie 22.00 zł.

Edukacja medialna

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012-2017 dla UpolujEbooka.pl
Sprawdź także serwis z odżywkami i suplementami diety UpolujSuple.pl
oprogamowanie: FreshLogic 
hosting