W kategorii Edukacja medialna mamy około 198 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Korespondent wojenny Ofiarnik i ofiara we współczesnym świecie (), Rozgłośnie wolności. Tryumf Radia Wolna Europa i Radia Swoboda w zimnej wojnie (), Radio Wolna Europa i Radio Swoboda. Lata CIA i późniejsze (), Wielkie pranie mózgów. Rzecz o polskich mediach (), Sztuka poprawnej wymowy czyli o bełkotaniu i faflunieniu ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Edukacja medialna są Przekaz digitalny (), Perswazja w telewizyjnej reklamie społecznej. Studium socjologiczne (), Leksykon konwergencji mediów (), Media i poznanie (), Rytuały medialne w komunikowaniu masowym. Przypadek polskich telewizyjnych serwisów informacyjnych Fakty TVN i Wiadomości TVP ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Korespondent wojenny Ofiarnik i ofiara we współczesnym świecie () w cenie 23.54 zł, Rozgłośnie wolności. Tryumf Radia Wolna Europa i Radia Swoboda w zimnej wojnie () w cenie 20.68 zł, Radio Wolna Europa i Radio Swoboda. Lata CIA i późniejsze () w cenie 12.01 zł, Wielkie pranie mózgów. Rzecz o polskich mediach () w cenie 19.99 zł, Sztuka poprawnej wymowy czyli o bełkotaniu i faflunieniu () w cenie 22.10 zł.

Edukacja medialna