W kategorii Nauki ścisłe i humanistyczne mamy około 7861 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Toruńskie konfrontacje archiwalne, t. 4: Nowa archiwistyka - archiwa i archiwistyka w ponowoczesnym kontekście kulturowym (, , ), Sekretne życie drzew (), Piastowskie księżne regentki. O utrzymanie władzy dla synów (koniec XII w. - początek XIV w.) (), Głowa do liczb (), Europa i islam w średniowieczu. Konfrontacja i współżycie ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Nauki ścisłe i humanistyczne są Przypadek (), ABC reumatologii (), Poziom życia ludności wiejskiej o niepewnych dochodach (), REGION JAKO KONTEKST ZACHOWAŃ POLITYCZNYCH (), Archiwa przejściowe i zbiorcze w Polsce (, ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Toruńskie konfrontacje archiwalne, t. 4: Nowa archiwistyka - archiwa i archiwistyka w ponowoczesnym kontekście kulturowym (, , ) w cenie 28.32 zł, Sekretne życie drzew () w cenie 16.99 zł, Piastowskie księżne regentki. O utrzymanie władzy dla synów (koniec XII w. - początek XIV w.) () w cenie 14.96 zł, Głowa do liczb () w cenie 31.20 zł, Europa i islam w średniowieczu. Konfrontacja i współżycie () w cenie 25.19 zł.

Nauki ścisłe i humanistyczne