W kategorii Inne mamy około 176 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Projekt Feniks. Powieść o IT, modelu DevOps i o tym, jak pomóc firmie w odniesieniu sukcesu (, , ), Scrum. O zwinnym zarządzaniu projektami (), Efektywne zarządzanie projektami. Wydanie VI (), Tester oprogramowania. Przygotowanie do egzaminu z testowania oprogramowania (), Analiza danych w biznesie. Sztuka podejmowania skutecznych decyzji (, ).

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Inne są Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych. Receptury (, ), React w działaniu. Tworzenie aplikacji internetowych (), Microsoft Project 2016 Krok po kroku (, ), Microsoft Outlook 2016 Krok po kroku (), Microsoft Word 2016 Krok po kroku ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Projekt Feniks. Powieść o IT, modelu DevOps i o tym, jak pomóc firmie w odniesieniu sukcesu (, , ) w cenie 39.20 zł, Scrum. O zwinnym zarządzaniu projektami () w cenie 59.00 zł, Efektywne zarządzanie projektami. Wydanie VI () w cenie 79.20 zł, Tester oprogramowania. Przygotowanie do egzaminu z testowania oprogramowania () w cenie 27.93 zł, Analiza danych w biznesie. Sztuka podejmowania skutecznych decyzji (, ) w cenie 39.53 zł.

Inne