W kategorii Inne mamy około 175 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Projekt Feniks. Powieść o IT, modelu DevOps i o tym, jak pomóc firmie w odniesieniu sukcesu (, , ), Wzorce projektowe. Elementy oprogramowania obiektowego wielokrotnego użytku (, , , ), Efektywne zarządzanie projektami. Wydanie VI (), Big Data. Najlepsze praktyki budowy skalowalnych systemów obsługi danych w czasie rzeczywistym (, ), Tester oprogramowania. Przygotowanie do egzaminu z testowania oprogramowania ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Inne są Microsoft Project 2016 Krok po kroku (, ), Microsoft Outlook 2016 Krok po kroku (), Microsoft Word 2016 Krok po kroku (), Kompletny przewodnik po DAX (, ), Wzorce projektowe. Elementy oprogramowania obiektowego wielokrotnego użytku (, , , ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Projekt Feniks. Powieść o IT, modelu DevOps i o tym, jak pomóc firmie w odniesieniu sukcesu (, , ) w cenie 39.20 zł, Wzorce projektowe. Elementy oprogramowania obiektowego wielokrotnego użytku (, , , ) w cenie 47.20 zł, Efektywne zarządzanie projektami. Wydanie VI () w cenie 79.20 zł, Big Data. Najlepsze praktyki budowy skalowalnych systemów obsługi danych w czasie rzeczywistym (, ) w cenie 47.20 zł, Tester oprogramowania. Przygotowanie do egzaminu z testowania oprogramowania () w cenie 24.00 zł.

Inne