Najtańsze ebooki online na czytnik kindle oraz tablet ipad (pdf, epub, mobi) - UpolujEbooka.pl
W kategorii Inne mamy około 174 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Praktyczna inżynieria wsteczna. Metody, techniki i narzędzia (, ), Projekt Feniks. Powieść o IT, modelu DevOps i o tym, jak pomóc firmie w odniesieniu sukcesu (, , ), Efektywne zarządzanie projektami. Wydanie VI (), Unity. Przewodnik projektanta gier (), Tester oprogramowania. Przygotowanie do egzaminu z testowania oprogramowania ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Inne są Selenium. Automatyczne testowanie aplikacji (), Technologia informacyjna dla prawników i administratywistów. Szanse i zagrożenia elektronicznego przetwarzania danych w obrocie prawnym i działaniu administracji (), Bash. Leksykon kieszonkowy. Przewodnik dla użytkowników i administratorów systemów (), Budowa serwerów Minecraft. Poradnik na dobry początek (), Aplikacje graficzne na mikrokontroler 89c52, 89s52, 89c55wd, 89c51rb2, 89c51rc2, 89c51rd2, 89c51ed2. Oprogramowanie narzędziowe i aplikacje dla bootloaderów i systemów ISP ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Praktyczna inżynieria wsteczna. Metody, techniki i narzędzia (, ) w cenie 40.95 zł, Projekt Feniks. Powieść o IT, modelu DevOps i o tym, jak pomóc firmie w odniesieniu sukcesu (, , ) w cenie 39.20 zł, Efektywne zarządzanie projektami. Wydanie VI () w cenie 79.20 zł, Unity. Przewodnik projektanta gier () w cenie 55.20 zł, Tester oprogramowania. Przygotowanie do egzaminu z testowania oprogramowania () w cenie 25.94 zł.

Inne

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012-2017 dla UpolujEbooka.pl
Sprawdź także serwis z odżywkami i suplementami diety UpolujSuple.pl
oprogamowanie: FreshLogic 
hosting