W kategorii Dobry lider - zarządzanie ludźmi mamy około 260 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Być liderem (, ), Psychologia zmiany - najskuteczniejsze narzędzia pracy z ludzkimi emocjami, zachowaniami i myśleniem (), Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania (), Sztuka wojny. Wydanie III (, ), Szef, który ma czas. Ewolucja zarządzania - dziennik budowy turkusowej firmy (, ).

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Dobry lider - zarządzanie ludźmi są CZASOLOGIA, czyli jak efektywnie zarządzać sobą i zespołem na drodze do sukcesu (, ), Buntownicy. Kreatywni liderzy zmieniają świat (), Everest Lidera. O wartościach, silnym zespole i skutecznym przywództwie (), Mecz wygrywa się w szatni! (, ), Trzy kluczowe cechy idealnego członka zespołu. Opowieść o przywództwie ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Być liderem (, ) w cenie 33.68 zł, Psychologia zmiany - najskuteczniejsze narzędzia pracy z ludzkimi emocjami, zachowaniami i myśleniem () w cenie 23.94 zł, Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania () w cenie 23.40 zł, Sztuka wojny. Wydanie III (, ) w cenie 17.94 zł, Szef, który ma czas. Ewolucja zarządzania - dziennik budowy turkusowej firmy (, ) w cenie 24.50 zł.

Dobry lider - zarządzanie ludźmi