W kategorii Komunikacja i negocjacje mamy około 269 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Porozumienie bez przemocy. O języku życia (), Mowa ciała (), Mistrzowie sprzedaży – jak oni to robią. Niedoceniona potęga opowieści i roli emocji w podejmowaniu decyzji (, ), Mów i zwyciężaj (), Mów jak TED. 9 sposobów na dobrą prezentację według wybitnych mówców ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Komunikacja i negocjacje są Obsługa klienta w recepcji hotelowej (), Psychologia nauczania, czyli jak skutecznie prowadzić szkolenia, zarządzać grupami i występować przed publicznością (), Dlaczego networking nie działa i co musisz zrobić, by to zmienić (), Porozumienie bez przemocy. O języku życia (), Mów jak TED. 9 sposobów na dobrą prezentację według wybitnych mówców ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Porozumienie bez przemocy. O języku życia () w cenie 21.00 zł, Mowa ciała () w cenie 13.80 zł, Mistrzowie sprzedaży – jak oni to robią. Niedoceniona potęga opowieści i roli emocji w podejmowaniu decyzji (, ) w cenie 27.00 zł, Mów i zwyciężaj () w cenie 26.55 zł, Mów jak TED. 9 sposobów na dobrą prezentację według wybitnych mówców () w cenie 19.20 zł.

Komunikacja i negocjacje