W kategorii Komunikacja i negocjacje mamy około 263 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Mowa ciała (), Porozumienie bez przemocy. O języku życia (), Dawid i Goliat. Jak skazani na niepowodzenie mogą pokonać gigantów (), Sprzedaż. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu (), Mów jak TED. 9 sposobów na dobrą prezentację według wybitnych mówców ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Komunikacja i negocjacje są Blogi w procesie komunikacji marketingowej (, ), Komunikacja marketingowa 2030. Technologiczna rewolucja i mentalna ewolucja (), Projekt doskonały. Zadbaj o komunikację z klientem, wysoki poziom UX i zdrowy rozsądek (), Komunikacja medialna placówek oświatowych jako instytucji usług publicznych. Studium przypadku (, ), Jak rozmawiać z agresywnym i roszczeniowym rodzicem ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Mowa ciała () w cenie 19.50 zł, Porozumienie bez przemocy. O języku życia () w cenie 20.29 zł, Dawid i Goliat. Jak skazani na niepowodzenie mogą pokonać gigantów () w cenie 34.90 zł, Sprzedaż. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu () w cenie 22.34 zł, Mów jak TED. 9 sposobów na dobrą prezentację według wybitnych mówców () w cenie 19.20 zł.

Komunikacja i negocjacje