Najtańsze ebooki online na czytnik kindle oraz tablet ipad (pdf, epub, mobi) - UpolujEbooka.pl
W kategorii Komunikacja i negocjacje mamy około 264 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Sprzedaż. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu (), Mowa ciała (), Dawid i Goliat. Jak skazani na niepowodzenie mogą pokonać gigantów (), Porozumienie bez przemocy. O języku życia (), Mów jak TED. 9 sposobów na dobrą prezentację według wybitnych mówców ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Komunikacja i negocjacje są Komunikacja marketingowa 2030. Technologiczna rewolucja i mentalna ewolucja (), Projekt doskonały. Zadbaj o komunikację z klientem, wysoki poziom UX i zdrowy rozsądek (), Komunikacja medialna placówek oświatowych jako instytucji usług publicznych. Studium przypadku (, ), Jak rozmawiać z agresywnym i roszczeniowym rodzicem (), Erystyka czyli o sztuce prowadzenia sporów. Komentarze do Schopenhauera (, ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Sprzedaż. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu () w cenie 21.55 zł, Mowa ciała () w cenie 15.00 zł, Dawid i Goliat. Jak skazani na niepowodzenie mogą pokonać gigantów () w cenie 20.94 zł, Porozumienie bez przemocy. O języku życia () w cenie 27.29 zł, Mów jak TED. 9 sposobów na dobrą prezentację według wybitnych mówców () w cenie 22.13 zł.

Komunikacja i negocjacje

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012-2017 dla UpolujEbooka.pl
Sprawdź także serwis z odżywkami i suplementami diety UpolujSuple.pl
oprogamowanie: FreshLogic 
hosting