Najtańsze ebooki online na czytnik kindle oraz tablet ipad (pdf, epub, mobi) - UpolujEbooka.pl
W kategorii Zarządzanie mamy około 1016 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Pracować inaczej. Nowatorski model organizacji inspirowany kolejnym etapem rozwoju ludzkiej świadomości (), Zero to One (, ), Rework (, ), Metoda Lean Startup. Wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę, która zdobędzie rynek (), Mit przedsiębiorczości ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Zarządzanie są Finansowanie i corporate governance w przedsiębiorstwach rodzinnych (), Zarządzanie logistyką w administracji publicznej (, ), Zarządzanie w sektorze publicznym. Wybrane problemy (, ), Corporate governance w sektorze bankowym. Lekcje z upadku banku Lehman Brothers (), Mapowanie wrażeń. Kreowanie wartości za pomocą ścieżek klienta, schematów usług i diagramów ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Pracować inaczej. Nowatorski model organizacji inspirowany kolejnym etapem rozwoju ludzkiej świadomości () w cenie 27.50 zł, Zero to One (, ) w cenie 26.00 zł, Rework (, ) w cenie 31.92 zł, Metoda Lean Startup. Wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę, która zdobędzie rynek () w cenie 39.20 zł, Mit przedsiębiorczości () w cenie 29.83 zł.

Zarządzanie

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012-2017 dla UpolujEbooka.pl
Sprawdź także serwis z odżywkami i suplementami diety UpolujSuple.pl
oprogamowanie: FreshLogic 
hosting