W kategorii Języki programowania mamy około 763 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Java. Rusz głową! Wydanie II (, ), Java. Kompendium programisty. Wydanie IX (), Automatyzacja nudnych zadań z Pythonem. Nauka programowania (), Język C dla mikrokontrolerów AVR. Od podstaw do zaawansowanych aplikacji (), Hello World! Przygoda z programowaniem dla dzieci i absolutnie początkujących. Wydanie II (, ).

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Języki programowania są Programowanie funkcyjne z JavaScriptem. Sposoby na lepszy kod (), Twórz własne gry komputerowe w Pythonie (), JavaScript i wzorce projektowe. Programowanie dla zaawansowanych. Wydanie II (), Python. Podstawy nauki o danych. Wydanie II (, ), Mikrousługi w Javie. Poradnik eksperta ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Java. Rusz głową! Wydanie II (, ) w cenie 97.00 zł, Java. Kompendium programisty. Wydanie IX () w cenie 143.20 zł, Automatyzacja nudnych zadań z Pythonem. Nauka programowania () w cenie 71.20 zł, Język C dla mikrokontrolerów AVR. Od podstaw do zaawansowanych aplikacji () w cenie 89.00 zł, Hello World! Przygoda z programowaniem dla dzieci i absolutnie początkujących. Wydanie II (, ) w cenie 24.50 zł.

Języki programowania