W kategorii Historia mamy około 1789 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Toruńskie konfrontacje archiwalne, t. 4: Nowa archiwistyka - archiwa i archiwistyka w ponowoczesnym kontekście kulturowym (, , ), Piastowskie księżne regentki. O utrzymanie władzy dla synów (koniec XII w. - początek XIV w.) (), Europa i islam w średniowieczu. Konfrontacja i współżycie (), Aspekty społeczno-prawne rozwoju antycznego Rzymu, t. 2 (), Kongo. Opowieść o zrujnowanym kraju ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Historia są Mój spitfire (), Od Torunia do Charkowa (, ), Tajemnicze początki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika (Wilno i Lwów w Toruniu) (, ), Europejczycy i Afrykanie. Wzajemne odkrycia i pierwsze kontakty (), Wieki Stare i Nowe. T. 9 (14) ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Toruńskie konfrontacje archiwalne, t. 4: Nowa archiwistyka - archiwa i archiwistyka w ponowoczesnym kontekście kulturowym (, , ) w cenie 28.32 zł, Piastowskie księżne regentki. O utrzymanie władzy dla synów (koniec XII w. - początek XIV w.) () w cenie 14.96 zł, Europa i islam w średniowieczu. Konfrontacja i współżycie () w cenie 25.19 zł, Aspekty społeczno-prawne rozwoju antycznego Rzymu, t. 2 () w cenie 19.20 zł, Kongo. Opowieść o zrujnowanym kraju () w cenie 38.56 zł.

Historia