W kategorii Social media mamy około 59 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to #Zapytaj Garyego (), E-marketing. Współczesne trendy. Pakiet startowy (, ), Laptopowy Milioner. Jak zerwać z pracą na etacie i zacząć zarabiać w sieci (), Hejtoholik, czyli jak zaszczepić się na hejt, nie wpaść w pułapkę obgadywania oraz nauczyć zarabiać na tych, którzy Cię oczerniają (), Ty w social mediach. Podręcznik budowania marki osobistej dla każdego ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Social media są Jak dbać o wizerunek w mediach społecznościowych (), Ty w social mediach. Podręcznik budowania marki osobistej dla każdego (), Prywatność w Internecie (), Netlor. Wiedza cyfrowych tubylców (), MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE W MARKETINGU i ZARZĄDZANIU. Wybrane zagadnienia z teorii i praktyki przedsiębiorstw ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są #Zapytaj Garyego () w cenie 35.01 zł, E-marketing. Współczesne trendy. Pakiet startowy (, ) w cenie 31.14 zł, Laptopowy Milioner. Jak zerwać z pracą na etacie i zacząć zarabiać w sieci () w cenie 31.92 zł, Hejtoholik, czyli jak zaszczepić się na hejt, nie wpaść w pułapkę obgadywania oraz nauczyć zarabiać na tych, którzy Cię oczerniają () w cenie 23.92 zł, Ty w social mediach. Podręcznik budowania marki osobistej dla każdego () w cenie 31.92 zł.

Social media