W kategorii Social media mamy około 59 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to #Zapytaj Garyego (), E-marketing. Współczesne trendy. Pakiet startowy (, ), Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę (), Ty w social mediach. Podręcznik budowania marki osobistej dla każdego (), Laptopowy Milioner. Jak zerwać z pracą na etacie i zacząć zarabiać w sieci ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Social media są Jak dbać o wizerunek w mediach społecznościowych (), Ty w social mediach. Podręcznik budowania marki osobistej dla każdego (), Prywatność w Internecie (), Netlor. Wiedza cyfrowych tubylców (), MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE W MARKETINGU i ZARZĄDZANIU. Wybrane zagadnienia z teorii i praktyki przedsiębiorstw ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są #Zapytaj Garyego () w cenie 35.01 zł, E-marketing. Współczesne trendy. Pakiet startowy (, ) w cenie 36.33 zł, Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę () w cenie 29.60 zł, Ty w social mediach. Podręcznik budowania marki osobistej dla każdego () w cenie 31.92 zł, Laptopowy Milioner. Jak zerwać z pracą na etacie i zacząć zarabiać w sieci () w cenie 31.92 zł.

Social media